Єдність нам сьогодні потрібна, як ніколи – Юлія Тимошенко привітала українців із Днем Соборності

У час, коли українська держава веде велику й священну боротьбу за істинну незалежність, ціною життів своїх воїнів, найкращих своїх синів і дочок, нам як ніколи необхідний патріотизм, справжня самопожертва і високі ідеали.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у дописі з нагоди Дня Соборності, який вона розмістила на своїй сторінці у Facebook.

«Останнім часом у сфері публічного політичного мовлення з’явилася така собі тема, яку я б назвала штучною «втомою від патріотизму»… Молоді та не дуже експерти, політологи й політики з екранів ТБ розповідають, що національне – не модне, національна ідея – рудимент, а патріотизм – наслідок неналежного виховання», – обурилася Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» переконана, що така тенденція дуже небезпечна, адже таким чином нам готують «анестезію» до часткової чи повної втрати суверенітету.

«Не хлібом єдиним жива людина, і ми ніколи не збудуємо чесного, справедливого і вільного суспільства тільки на меркантильних, банальних речових цінностях. День Соборності України 22 січня – чудовий антидот для згаданої вище «втоми від державності». Серед усіх державних свят – це, можливо, найголовніше. Адже саме на єдності людей, держави, нації маємо побудувати те суспільство і ту країну, якої ми гідні. І саме єдності нам завжди не вистачало для успіху. Саме єдність нам і сьогодні потрібна, як ніколи», – наголосила Юлія Тимошенко.

Попри те, що з моменту підписання акту Злуки України минуло ціле століття, Юлія Тимошенко впевнена, що завдання і виклики, які сьогодні стоять перед Україною – майже ті самі.

«Ми повинні нарешті здолати ті виклики та виконати віковічні завдання. Три речі нам сьогодні необхідні для успіху – Єдність, Єдність, Єдність! З Днем Соборності! Зі святом!» – резюмувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29