Юлія Тимошенко: «Батьківщина» домагатиметься ухвалення законів, які допоможуть фермерам

«Батьківщина» домагатиметься ухвалення всіх законопроектів, які повернуть пільгову систему оподаткування для фермерів.

Про це сьогодні заявила лідер фракції Юлія Тимошенко, виступаючи перед учасниками мітингу-протесту  «Захисти село – збережи Україну», що сьогодні відбувся під стінами парламенту.

Як наголосила Голова фракції, «Батьківщина», зокрема, вимагає негайного розгляду профільним парламентським комітетом законопроекту № 3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгоспвиробників».

При цьому Юлія Тимошенко зазначила, що у середу, 16 березня, «Батьківщина» повним складом візьме участь у засіданні аграрного комітету Верховної Ради, щоб добитися позитивного висновку для цього законопроекту.

Окрім того, лідер фракції повідомила, що «Батьківщина» добиватиметься ухвалення законопроекту №1599 «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств», який, за її словами, «дасть можливість почати жити сімейним фермам».

Зазначений законопроект стоїть в порядку денному на четвер і, як зауважила народний депутат, потребує термінового ухвалення.

«Але без вашого тиску, без вашої активної життєвої позиції і без вашого ультиматуму ні в уряді, ні в цій прогнилій Верховній Раді ніхто пальцем не поворухне, тому що, на жаль, проблеми людей не стоять на порядку денному в цьому парламенті», – зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» також повідомила: «Ми збираємо сьогодні всіх депутатів, які підтримують фермерів, і відпрацьовуємо один законопроект про зміни та доповнення до податкового кодексу про єдиний податок на землю для фермерських господарств і малих та середніх сільськогосподарських підприємств».

«Я дякую вам за те, що ви так наполегливо і так сильно боретесь за те, щоб жило українське село, і українське фермерство», – зазначила політик, звертаючись до учасників акції протесту.

Голова фракції нагадала, що під ухвалення бюджету на поточний рік уряд вніс законопроекти, які позбавили фермерські господарства останніх копійок.

«Всупереч тій боротьбі, яка велась під парламентом і в стінах парламенту, вони були проголосовані всіма фракціями, окрім «Батьківщини», – додала вона.

Як відомо, сьогодні лідер фракції Юлія Тимошенко, депутати від «Батьківщини» Іван Кириленко, Вадим Івченко, Валерій Дубіль, Сергій Євтушок, Іван Крулько, Олексій Рябчин вийшли до учасників акції протесту, вислухали їхні вимоги, поспілкувалися з фермерами та висловили їм свою підтримку.

Зокрема, народний депутат, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Вадим Івченко звернувся до аграріїв з проханням скоординувати свої дії заради досягнення результату. «Зовнішнє управління урядом, або певними олігархічними групами, – очевидне. Не працюють вони сьогодні для людей, різне у нас з ними бачення реформ. Якщо реформи відбуваються за рахунок бідного, якщо відбувається децентралізація за рахунок села – це не вірно! І я дуже прошу вас координувати свої дії. Бо коли ви будете нарізно – ви не будете мати успіху! Ми маємо спільно добиватись всіх тих речей, про які говоримо і сьогодні і з трибуни Верховної Ради», – сказав парламентарій.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Календар новин
Квітень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30