Юлія Тимошенко: Бюджет-2018 буде ухвалений депутатами, яких влада корумпує бюджетними грошима

Запропонований урядом проект Державного бюджету на 2018 рік не можна ухвалювати, бо він є наругою над людьми та продовженням антисоціальної політики.

Про це у п’ятницю, 1 грудня, в ефірі телеканалу «NewsOne» наголосила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

«Цей бюджет – це збереження тарифної політики, яка була, мінімальної зарплати та пенсії, яка у доларовому обчислені менше, аніж в африканських країнах. У цьому бюджеті зберігається шалене розшарування між людьми за рівнем життя, коли одні – отримають мільйони, а більшість – від 2 до 8 тис. грн максимум. У ньому зберігається масштабна та махрова корупція, про яку вже пишуть у кожній відомій світовій газеті», – зауважила вона.

Депутат розкритикувала параметри держбюджету та назвала обманом оптимістичні заяви влади щодо економічного зростання, адже обсяг ВВП в доларовому обчислені зменшився в 1,7 рази, а економіка впала на 70%.

«У бюджеті закладено 7% річної інфляції і вартість долара на рівні 30 гривень за  1 долар. Сьогодні щодня ціни зростають так, що люди бояться ходити в магазини, ліки стали недоступні для 60% родин. Влада вводять вас в оману, коли каже, що економіка зростає. Усі заяви про перемоги – це обман!» –  сказала політик.

Водночас лідер «Батьківщини» прогнозує вчасне ухвалення проекту держбюджету, адже  депутатам, які його підтримають, обіцяні бюджетні преференції  і вони розраховують на «корупційний шматок» від 5 млрд грн «нерозподілених соціальних субвенцій».

Юлія Тимошенко пояснила, що насправді означає заява прем’єр-міністра Володимира Гройсмана «до ухвалення держбюджету все готове»: «Кожен мажоритарник знає, якщо він проголосує за бюджет, то йому виділять кошти. Вони маніпулюватимуть ними на своїх округах, по суті, купуючи голоси та симпатії людей за бюджетні кошти».

Лідер «Батьківщини» прогнозує, що за бюджет проголосують щонайменше 250 депутатів з фракцій БПП, «Народного фронту», залишків Партії регіонів, серед яких група «Воля народу» та Радикальної партія Ляшка, яка «спершу критикує бюджет, а потім його підтримує».

Народний депутат закликала людей не піддаватися відчаю, бо  команда «Батьківщини» знає, як відродити економіку після обрання нової влади і як наповнити бюджет ресурсами.

За словами Юлії Тимошенко насамперед треба ухвалити антиофшорне законодавство, що дозволить в перший рік залучити в бюджет додаткових 67 млрд грн., навести порядок на митниці, що забезпечить збільшення вдвічі  суми надходжень від митних операцій, та зменшити податковий тиск, що стане стимулом для розвитку малого та середнього бізнесу.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Ми покладемо край неоколоніальній політиці, коли країну затягують у борги, ще й змушують утримувати «наглядачів» за свій рахунок

Юлія Тимошенко: Ми покладемо край неоколоніальній політиці, коли країну затягують у борги, ще й змушують утримувати «наглядачів» за свій рахунок

Юлія Тимошенко: До миру потрібно прокладати справжній, реалістичний, справедливий шлях

Юлія Тимошенко: До миру потрібно прокладати справжній, реалістичний, справедливий шлях

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31