Юлія Тимошенко: Демократичний світ має дотиснути Росію і звільнити всіх українських політв’язнів

Юлія Тимошенко привітала країну із звільненням двох політв’язнів Кремля – Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка і подякувала українцям, які перебували у полоні, за їхню мужність.

Про це лідер «Батьківщини» заявила під час ефіру на телеканалі «112 Україна».

«Те, що ще два в’язні Кремля повернулися – це безумовно наша спільна перемога!» – заявила Голова партії.

Юлія Тимошенко зауважила, що за звільнення українців боролися президенти США і Франції, Федеральний Канцлер Німеччини та лідери багатьох міжнародних організацій: «Усі поставили за мету звільнення українських полонених, політв’язнів, які перебувають в Російській Федерації».

Лідер «Батьківщини» подякувала світовим лідерам та міжнародним організаціям, які боролися за звільнення українців, та зазначила, що тепер «увесь демократичний західний світ має дотиснути Кремль, щоб він повернув в Україну усіх полонених, усіх політв’язнів».

«Не можна сьогодні забувати про те, що там багато людей продовжує перебувати в катівнях Кремля», – наголосила Юлія Тимошенко.

На її думку, справжні цінності для демократичного західного світу багато чого варті, і це підтвердив той факт, що увесь світ бореться за звільнення українських політв’язнів.

Тимошенко вважає, що тепер Україна  має зробити усе можливе, щоб світ не послабив санкції щодо Росії до тих пір, поки Крим та Донбас не будуть звільнені від окупації.

«Такий важкий шлях економічного і фінансового тиску на Кремль пройдений, що зараз треба дотиснути і отримати не тільки звільнення усіх наших полонених, а й звільнення нашої України від окупації», – переконана народний депутат.

Голова партії також упевнена, що не можна скасовувати санкції щодо делегації РФ, яка позбавлена права брати участь в роботі ПАРЄ. А українські депутати – члени ПАРЄ, Президент, працівники дипломатичних представництв мають «включитися в роботу, щоб санкція щодо російської делегації в ПАРЄ не була скасована».

«Росія зараз докладає дуже великі зусилля, щоб знайти аргументи, щоб з делегації зняли перші санкції – повернули їх в ПАРЄ як повноцінних учасників. Але я дуже вірю в те, що в ПАРЄ вистачить політичної волі сил, які представляють в Асамблеї різні країни Європи, для того, щоб не допустити скасування жодної санкції з Російської Федерації до тих пір, поки не будуть звільнені території України, не буде поновлений наш державний кордон, мир та спокій на нашій землі», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Німеччини

Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Німеччини

«Батьківщина» спирається на прихильників у Миколаївській області

«Батьківщина» спирається на прихильників у Миколаївській області

Вадим Івченко: «Батьківщина» підтримує вимоги Федерації профспілок

Вадим Івченко: «Батьківщина» підтримує вимоги Федерації профспілок

Календар новин
Липень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31