Юлія Тимошенко: Для Порошенка війна – це біржа, на якій він заробляє свої статки

Система влади, яка сьогодні існує в Україні, не дає можливості притягнути до відповідальності посадових осіб – усі пов’язані круговою порукою.

Про це Юлія Тимошенко заявила у прямому ефірі програми «Право на владу» на телеканалі 1+1, коментуючи журналістське розслідування, яке засвідчило: оточення Порошенка організувало постачання непридатних запасних частин для української армії з РФ за завищеними цінами.

Лідер «Батьківщини» обурилась тим, що частина цих корупційних оборудок проходила через підприємство, яке в той час належало президенту України – «Ленінська кузня».

Масштабне відмивання бюджетних ресурсів через підприємства гаранта відбувалось за спинами в українців, у той час, коли люди віддавали свої копійки, у вигляді військового податку, для фронту, перемоги, для наших військових.

Голова партії також зауважила, що не лише українці складали гроші на захист держави, інші країни направляли свої бюджети нашій держави як допомогу під час війни.

«Це не зупиняє людей, які бачать танки не як частину оборони України, а як товар. Війну бачать як біржу, на якій вони заробляють», – наголосила Юлія Тимошенко.

З огляду на це фракція «Батьківщина» у Верховній Раді ініціювала створення Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування корупції Порошенка в оборонній галузі та організувала підписи за імпічмент президента, щоб мати можливість притягнути його до кримінальної відповідальності за зраду України та підрив обороноздатності.

Проте це розслідування, цей вибух, став тестом: чи працює в нашій державі система відповідальності посадових осіб за скоєні злочини або замах.

Як виявилось, система, яка є в країні, не дає притягнути до відповідальності, бо всі пов’язані круговою порукою. Про це свідчать ті факти, що парламент заблокував ухвалення рішення про ТСК, відмовив у реєстрації постанови та анулював листи для збору підписів за імпічмент.

Натомість, за одну годину було зареєстровано іншу постанову, що дає можливість розслідувати цю справу іншій ТСК, очолюваній депутатом БПП: «Усі по вертикалі пов’язані, вони всі – одне організоване злочинне угруповання».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Дорогі мої! Щиро вітаю всіх Вас з найбільшим та найсвітлішим нашим святом – Великоднем!

Юлія Тимошенко: Дорогі мої! Щиро вітаю всіх Вас з найбільшим та найсвітлішим нашим святом – Великоднем!

Миколаївські «батьківщинівці» привели до ладу в’їзд до Миколаєва.

Миколаївські «батьківщинівці» привели до ладу в’їзд до Миколаєва.

Запрошуємо на весняну толоку!

Запрошуємо на весняну толоку!

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31