Юлія Тимошенко до Дня Незалежності України: Це найкраща у світі країна найкращих у світі людей

«Ти, що була душею завжди вільна», – ці рядки написала Леся Українка в свої 28 років.

А сьогодні вже 28 нашій незалежній Україні. І в цих кількох коротких словах великої поетеси – кілька віків української історії. Бо можна бути вільним і в несвободі, можна пам’ятати смак волі за ґратами, можна вберегти прагнення до незалежності в найтяжчих умовах. Бо ж ти – вільна душею. І в цій «таємній формулі» – вся велика сила України! Ми пройдемо через найтяжчі випробування та іспити, ми стерпимо будь-які поневіряння, ми ніколи не зрадимо власній свободі та не забудемо смаку волі.

«В ріднім краї панувати не дамо нікому»…

Ми – великий і вільний народ світу!

Сьогодні, як і 28 років тому, понад 80 відсотків українців підтримують державну незалежність. Переважна більшість громадян вперше за багато років дивляться у майбутнє з оптимізмом. 74 відсотки – мріяли б народитися й жити саме тут, в Україні.

Ця свіжа життєствердна соціологія – найкращий подарунок країні до Дня незалежності.

Бо що є сила України та її головний ресурс? Не заводи і фабрики, не надра і промислові потужності. Люди – наш головний скарб. Ми всі, українці, – головна цінність України. Ті, хто вистояв і не зламався. Ті, хто не збайдужів і не зневірився. Ті, хто зберіг віру та силу! Ті, хто неодмінно збудують велику, горду європейську державу!

В численних та тяжких іспитах ти, моя Україно, не просто збереглася. Ти пронесла через всі перепони, бар’єри та труднощі добро, щирість і велику людську любов.

Ми – країна зі славетною і довгою історією. Але Україна це не тільки «велике минуле». Це не лише клейноди, пам’ятники та давні церкви. Україна – це сучасність, це сьогоднішній день, це наші щоденні турботи, буденні радощі і перемоги. Це сучасна модна молодь на Хрещатику, це світанки в Карпатах, це сонячні пляжі Одеси, це кав’ярні Львова з найсмачнішою в світі кавою … Україна – це не про «колись». Україна – це сьогодні!

Це найкраща у світі країна найкращих у світі людей!

Помолімося за всіх нас. Згадаймо всіх, хто виборював нашу незалежність, тих, хто віддав за неї своє життя, за готових віддати його й сьогодні, за тих, хто мужньо боронить нашу волю цієї хвилини… Покладемо руку на серце. Вклонимося й подякуємо. Нам далі тут жити. Ми ніколи не зрадимо ваших надій, ваших мрій, ваших сподівань. Ми все пам’ятаємо, ми все зробимо. У нас все буде добре!

Душу й тіло ми положим за нашу свободу!

Слава Україні! З Днем Незалежності, великий народе!

Зі святом нас всіх!

Юлія Тимошенко

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

Календар новин
Вересень2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30