Юлія Тимошенко: Доступні кредити та єдиний податок дозволять селянам стати господарями на власній землі

Держава повинна створити умови для розвитку малих і середніх сільськогосподарських фермерських підприємств, замість того щоб захищати інтереси великих латифундистів.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час Всеукраїнського земельного форуму в Києві.

Лідер «Батьківщини» застерегла, що президентом може стати людина, яка у своїй програмі відкрито пропонує впровадити вільний ринок землі. Саме тому, на її переконання, аграрії для захисту своїх прав мають взяти участь в парламентських виборах.

Перед тим, як відкривати ринок, потрібно створити такі законодавчі умови, які захищатимуть сільськогосподарську землю. Але до цього мораторій на її продаж має бути продовжений, наголосила вона.

Юлія Тимошенко не виключає, що в Україні може бути впроваджена французька модель поводження з сільськогосподарською землею. Йдеться про надання ексклюзивного права на придбання паїв тим, хто багато років працює на них.

Окрім того, до сьогодні державою не створені страхові фонди, які страхують кредити, а в аграріїв немає можливості брати їх під низький відсоток.

«Можна буде брати кредити, але не під застави, а виключно під спеціальне страхування кредитів», – сказала політик і додала, що відсоток річних має бути знижено з 20%, як є зараз, принаймні до 5%, як в інших країнах.

Натомість Новий курс Юлії Тимошенко передбачає запровадження єдиного податку на гектар землі та детінізацію системи обробки. Голова партії також підтримує створення спеціальних програм  щодо виведення нашої готової агропродукції на світові ринки збуту,  а також захист внутрішнього ринку сільгосппродукції. Вона вкотре обурилась тим, що на нашій сировині заробляють величезні статки, вивозячи її за кордон і продаючи вже готову продукцію.

Лідер «Батьківщини» наголосила на необхідності об’єднувати зусилля та захищати українську землю.

«Я і моя команда — ми ваші партнери. У питанні того, що потрібно робити для захисту землі, — ви можете на нас розраховувати», – звернулась вона до учасників форуму.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – єдина команда, яка розробила цілісну, ефективну, всеохопну програму, щоб підняти Україну на інший рівень життя

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – єдина команда, яка розробила цілісну, ефективну, всеохопну програму, щоб підняти Україну на інший рівень життя

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Дорогі первомайці!

Дорогі первомайці!

Календар новин
Вересень2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30