Юлія Тимошенко: Головне завдання виборів об’єднаних громад – захист країни

Юлія Тимошенко переконана, що головними завданнями участі «Батьківщини» у виборах об’єднаних громад є захист маленьких місцевих громад від знищення, захист сільськогосподарської землі та збереження України.

Про це лідер партії наголосила на 5 етапі 14-го з’їзду партії, який сьогодні відбувся в Києві.

«Вибори об’єднаних громад означають три речі. Головне – це захист наших маленьких громад від знищення. І це питання стоятиме перед кожним з вас, хто прийде до влади в місцевих громадах. Перше завдання: не дати знищити місцеві громади! Друга мета – надійно захистити сільськогосподарську землю, щоб ніхто не міг навіть кроку зробити, аби Україна втратила цей унікальний ресурс. І третя наша мета – врятувати Україну!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Голова партії звернула увагу, що українці борються за державу на кількох фронтах. Це боротьба з Кремлем на фронті на Сході країни, у Криму та в середині держави.

Адже, за словами Тимошенко, «продовжується постачання в Російську Федерацію товарів військового призначення: у 2014, 2015, 2016, 2017 роках».

З огляду на це, на її думку, участь партії у виборах об’єднаних громад означатиме отримання шансу на перемогу із зовнішнім агресором та внутрішніми ворогами України.

«У нас є внутрішній фронт і ви на фронті! Ви не лише члени партії, ви бійці цього фронту з корупцією, бездарністю, з тим, що усі структури державної влади наповнені невігласами або маріонетками, які виконують чиїсь, абсолютно не корисні для нашої країни побажання», – звернулася до соратників лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко також нагадала, що на грудневих виборах 2016 року до 183 об’єднаних громад партія «Батьківщина» стала лідером і змогла об’єднати виборців: «Ми як команда вже не ділимо країну на Схід та Захід. Ми вже почали об’єднувати державу!»

«Отже, більше немає жодних причин та пояснень, чому «Батьківщина» не може бути першою в Харківській, Луганській, Донецькій, Дніпропетровській областях – не тільки на Заході і не тільки в Центрі», – дала настанову учасникам з’їзду лідер партії, згадуючи про результат попередніх місцевих виборів.

Вона також розповіла, що допомагати місцевим громадам у проведенні виборів буде Центральний апарат та депутати від «Батьківщини», які вже розподілені за округами: «Усі наші сили будуть спрямовані на перемогу!»

Тимошенко закликала соратників йти до людей, адже впевнена: кожен може переконати, що «цілі – світлі, потенціал України – шалений, і Україна, як післявоєнна Німеччина, в змозі стати на ноги не за 25 років, а за лічені роки».

«У ваших руках, руках десятків тисяч членів партії «Батьківщина» – доля України! Подивіться на цю політику, подивіться на тих, хто там залишився, подивіться на їх мораль, дух, обличчя, на те, що вони з себе представляють. І ви зрозумієте, що ми з вами маємо дуже особливу роль і завдання: вибороти право поставити Україну на ноги! На виборах 30 квітня розпочнеться й продовжиться славетний шлях і команди «Батьківщини», і нашої великої Батьківщини – України до справжнього, абсолютно гідного кожного нас майбутнього. Я вірю в нас! Я вірю в наше майбутнє!» – апелювала до однопартійців лідер партії.

Окрім цього, вона розповіла, що стратегія розвитку України буде презентована на спеціальному з’їзді.

«Ми мусимо стати в глобальному просторі справжніми егоїстами з точки зору розбудови нашої держави. Усі ресурсі, усі можливості нашої країни підпорядкуємо щастю кожної людини, тому що інших завдань немає. Ми побудуємо найсправедливішу в світі систему розподілу ВВП, такі фінансову та кредитну системи, що будуть здатні підняти економіку. Аби головними інвесторами країни стали громадяни, а не транснаціональні корпорації чи «окремі прізвища». Знаєте, чому ми переможемо? Тому що в світі більше немає країни з таким ресурсним та інтелектуальним потенціалом, як Україна!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Як вже повідомлялося, «Батьківщина» ухвалила рішення взяти участь у місцевих виборах, які відбудуться 30 квітня 2017 року.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Єдність нам сьогодні потрібна, як ніколи – Юлія Тимошенко привітала українців із Днем Соборності

Єдність нам сьогодні потрібна, як ніколи – Юлія Тимошенко привітала українців із Днем Соборності

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31