Юлія Тимошенко: Команда президента зробила «Батьківщину» головним ворогом

Кримінальна зграя Порошенка зробила «Батьківщину» та її лідера Юлію Тимошенко головним ворогом.

Про це сама Тимошенко заявила сьогодні, відповідаючи на запитання журналістів в кулуарах парламенту щодо заяви Президента України стосовно газового контракту 2009 року.

«Сьогодні навколо головного олігарха країни Петра Порошенка зібралася вся кримінальна зграя і часів Януковича, і сучасні політики, яких він привів. І вони обрали мене і партію «Батьківщина» своїм головним ворогом, тому що сьогодні в країні у мене і в нашої команди найбільша підтримка», – наголосила лідер партії.

Вона зауважила, що «президент і його кримінальне оточення йдуть шляхом Януковича: вони хочуть зараз мене знову судити і кинути до в’язниці за газовий контракт».

«Вам розповідають, що цей контракт поганий, але відкрийте свої платіжки за 2009 рік – вартість газу після підписання контракту 2009 року щодо постачання газу. Подивіться вартість газу за цими платіжками і вартість газу сьогодні за «добрими» контрактами Порошенка. І ви побачите, що при «поганих» контрактах Тимошенко ви платили в 10 разів менше за газ, ніж при «добрих» контрактах Порошенка, Гройсмана і Яценюка. Це порівняння дає реальне розуміння, хто працював на країну, на людей, на розвиток, а хто працює на мегакорупцію», – пояснила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що Янукович кинув її у в’язницю, тому що він вважав, що вона головний опонент і тому, «що він не виграв президентські вибори, він їх програв і сфальшував».

«Мене кинули до в’язниці, тому що, підписуючи контракти 2009 року, я забрала 11 млрд корумпованих кубометрів газу у Януковича, а потім Азаров це повернув корумпованим структурам», – додала Тимошенко.

Вона переконана: «Якщо ми хочемо виграти у мафії, нам треба читати між рядків».

«І якщо вони всі об’єдналися – Порошенко, Гройсман, Яценюк, все колишнє оточення Януковича, всі олігархи і клани, і воюють зараз проти мене і проти «Батьківщини», то знайте: це означає, що ми робимо правильно і що ми цю систему зруйнуємо. І кожен, хто забрав хоч одну копійку, буде за це відповідати й сидіти у в’язниці!» – заявила Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31