Юлія Тимошенко: Команда президента зробила «Батьківщину» головним ворогом

Кримінальна зграя Порошенка зробила «Батьківщину» та її лідера Юлію Тимошенко головним ворогом.

Про це сама Тимошенко заявила сьогодні, відповідаючи на запитання журналістів в кулуарах парламенту щодо заяви Президента України стосовно газового контракту 2009 року.

«Сьогодні навколо головного олігарха країни Петра Порошенка зібралася вся кримінальна зграя і часів Януковича, і сучасні політики, яких він привів. І вони обрали мене і партію «Батьківщина» своїм головним ворогом, тому що сьогодні в країні у мене і в нашої команди найбільша підтримка», – наголосила лідер партії.

Вона зауважила, що «президент і його кримінальне оточення йдуть шляхом Януковича: вони хочуть зараз мене знову судити і кинути до в’язниці за газовий контракт».

«Вам розповідають, що цей контракт поганий, але відкрийте свої платіжки за 2009 рік – вартість газу після підписання контракту 2009 року щодо постачання газу. Подивіться вартість газу за цими платіжками і вартість газу сьогодні за «добрими» контрактами Порошенка. І ви побачите, що при «поганих» контрактах Тимошенко ви платили в 10 разів менше за газ, ніж при «добрих» контрактах Порошенка, Гройсмана і Яценюка. Це порівняння дає реальне розуміння, хто працював на країну, на людей, на розвиток, а хто працює на мегакорупцію», – пояснила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що Янукович кинув її у в’язницю, тому що він вважав, що вона головний опонент і тому, «що він не виграв президентські вибори, він їх програв і сфальшував».

«Мене кинули до в’язниці, тому що, підписуючи контракти 2009 року, я забрала 11 млрд корумпованих кубометрів газу у Януковича, а потім Азаров це повернув корумпованим структурам», – додала Тимошенко.

Вона переконана: «Якщо ми хочемо виграти у мафії, нам треба читати між рядків».

«І якщо вони всі об’єдналися – Порошенко, Гройсман, Яценюк, все колишнє оточення Януковича, всі олігархи і клани, і воюють зараз проти мене і проти «Батьківщини», то знайте: це означає, що ми робимо правильно і що ми цю систему зруйнуємо. І кожен, хто забрав хоч одну копійку, буде за це відповідати й сидіти у в’язниці!» – заявила Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: «Медична реформа» влади призведе до скорочення лікарень та медпрацівників

Юлія Тимошенко: «Медична реформа» влади призведе до скорочення лікарень та медпрацівників

«Батьківщина» підтримала вимоги людей, які вийшли до парламенту на мирну акцію

«Батьківщина» підтримала вимоги людей, які вийшли до парламенту на мирну акцію

Юлія Тимошенко закликала провладні фракції задовольнити вимоги громадськості

Юлія Тимошенко закликала провладні фракції задовольнити вимоги громадськості

Календар новин
Жовтень 2017
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31