Юлія Тимошенко: Люди мають знати правду – влада корумпована аграрними корпораціями і спекулянтами

Президент Зеленський поспішає проштовхнути законопроєкти про розпродаж землі, тому що діє в інтересах аграрних монополій, які прагнуть якнайшвидше захопити українську землю. Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «112. Україна».

«Подивіться, на всі ключові державні посади, що відповідають за аграрну політику, Зеленський призначив ставлеників великих кланових олігархічних груп. Зрозуміло, в чиїх інтересах вони діють. Ви гадаєте, що це зроблено просто так? Чи це корупція і відверте хабарництво?», – зауважила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що керувати аграрним комітетом призначили Миколу Сольського, прямо пов’язаного з корпорацією, що прибрала до своїх рук більш як 50 тисяч гектарів землі.

«Це прямий конфлікт інтересів і це заборонено законодавством України. Але це не заважає Сольському ухвалювати в комітеті рішення про продаж землі. Фактично – продаж на свою користь. Зрозуміло, що для цього вони порушують всі можливі й неможливі норми, проводять таємні засідання тощо», –  обурилася Голова партії «Батьківщина» .

За словами Юлї Тимошенко, йдеться про фактичну здачу країни в оренду вітчизняним олігархам і міжнародним спекулянтам.

«Заступники міністра Мілованова всі останні роки працювали на великі корпорації, які прагнуть скупити українську землю. Без сумніву, це було зроблено свідомо, адже в цьому і полягає сценарій, який відпрацьовує президент. Схоже, він не знає, як управляти країною й оптом віддає іноземцям всі наші ресурси», – переконана політик.

Лідер «Батьківщини» наголосила, що половина нинішнього складу уряду так чи інакше працювала лобістами іноземних корпорацій і фондів.

«Наглядові ради державних монополій, які розпоряджаються фінансами і впливають на стратегічний розвиток, призначаються з таких самих лобістів. 80% Наглядової ради НАК «Нафтогаз» взагалі складають іноземці. В Укрзалізниці їх навіть 86%», – підкреслила Юлія Тимошенко.

За словами політика, українці голосували за зовсім інше, а тепер їм нав’язують почуття провини за їхній вибір.

«Народ за 28 років змучився і вірив у диво, але його не сталося. Люди були ошукані серіалами, рекламними роликами, їх системно і професійно дурили», – вважає Юлія Тимошенко.

Як приклад, вона навела епізод із серіалу «Слуга народу», за яким головний герой сміливо «послав» Міжнародний валютний фонд і виголосив палку патріотичну промову.

«А що відбувається насправді? Президент принижено просить у борг 5 мільярдів доларів, заганяючи країну у ще глибшу боргову яму. Люди мають знати правду і розуміти, що відбувається», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Сильна система охорони здоров’я мусить назавжди стати незмінним пріоритетом для України

Юлія Тимошенко: Сильна система охорони здоров’я мусить назавжди стати незмінним пріоритетом для України

Юлія Тимошенко: Жертвуючи продовольчою безпекою українців заради позичок, влада нагадує наркомана

Юлія Тимошенко: Жертвуючи продовольчою безпекою українців заради позичок, влада нагадує наркомана

Миколаївська «Батьківщина молода» провела акцію до Всесвітнього дня здоров’я

Миколаївська «Батьківщина молода» провела акцію до Всесвітнього дня здоров’я

Календар новин
Квітень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30