Юлія Тимошенко: Ми добилися скасування податку на пенсії і далі будемо тиснути на уряд

Тиск фракції «Батьківщини» інших демократичних опозиційних сил на новий уряд призвів до того, що сьогодні вдалося скасувати податок на пенсії.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в ефірі передачі «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна».

«Ми добилися сьогодні і проголосували закон про скасування податку на пенсії, але поки що це тільки для пенсіонерів, на доходи фізичних осіб. Але є ще податок на пенсії для працюючих пенсіонерів», – зауважила вона.

Тимошенко пообіцяла, що наступного тижня «Батьківщина» буде просто «виривати» цей законопроект в уряду, адже оподаткування  пенсій – це аморальний приклад, який подав попередній Кабінет Міністрів.

«Сьогодні демократична опозиція діє скоординовано, ми бачимо, як ми можемо тиснути на ще один аморальний уряд і будемо виривати для людей те, що потрібно», – переконана лідер фракції.

Юлія Тимошенко також розкритикувала новий уряд на чолі з Володимиром Гройсманом за так зване підвищення соціальних стандартів.

«Краще,  щоб цей уряд не ганьбився! За рахунок додаткових податків, які отримає країна від підвищення тарифів на газ, тепло і воду останнім часом,  вони на 50 гривень підвищують якісь незрозумілі нікому стандарти,  починаючи з кінця року, з грудня…», – обурилася політик і назвала це «грубим, цинічним обманом»

«Боляче, що змінився уряд, а немає ні в уряді, ні в парламенті дискусії, як змінити використання бюджетних з коштів», – сказала народний депутат.

Голова фракції наголосила, що «Батьківщина»  не голосувала «за цей законопроект Гройсмана, тому що – це приниження і образа українського суспільства».

Юлія Тимошенко  також нагадала, що «Батьківщина» підготувала своє бачення соціальної політики: «Ми запропонували наш законопроект про докорінні зміни до держбюджету, зміни і дохідної, і видаткової частини».

«Ми зібрали найсильніших на наш погляд найсильніших експертів бюджетної політики держави. І вони переглянули цей бюджет і знайшли додаткові доходи до бюджету і знайшли  ті критичні видатки, які треба обов’язково  підвищувати. Це, безумовно, соціальні стандарти», – пояснила вона.

На жаль , за словами Тимошенко, сьогодні законопроект від «Батьківщини» (№4316) не проголосували, бо закінчився сесійний день.

«Спікер Андрій Парубій публічно пообіцяв, що наш законопроект про соціальні стандарти, тобто про нову концепцію бюджету на друге півріччя 16 року, поставить першим питанням на наступний сесійний тиждень, у вівторок. Я в це вірю і сподіваюся, що це питання було розглянуте і нам вдасться об’єднати парламент», – висловила надію лідер «Батьківщини».

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: На тлі підвищення тарифів «Нафтогаз» заганяє українців у нову боргову яму

Юлія Тимошенко: На тлі підвищення тарифів «Нафтогаз» заганяє українців у нову боргову яму

Юлія Тимошенко: Забезпечення українців теплом – відповідальність президента

Юлія Тимошенко: Забезпечення українців теплом – відповідальність президента

Юлія Тимошенко: Гідна зарплата і створення робочих місць заохочуватимуть українців працювати на Батьківщині

Юлія Тимошенко: Гідна зарплата і створення робочих місць заохочуватимуть українців працювати на Батьківщині

Календар новин
Листопад 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30