Юлія Тимошенко: Ми не дамо мафії сфальшувати президентські вибори

«Батьківщина» готова запобігти фальсифікаціям на наступних виборах і не дати мафії при владі остаточно пограбувати країну за 5 місяців, що їм залишились.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час зустрічі зі студентами та викладачами Запорізького національного технічного університету.

Наступні вибори лідер «Батьківщини» вважає важливим моментом, коли Україна матиме право не тільки перезавантажити владу, але й подолати кризу.

«Ми не дамо мафії на цей раз сфальшувати вибори. Їм залишилось вже 5 місяців. Це у них такий «дембельський» акорд. З цього владного корабля починають бігти щури. І вони захоплюють з собою все, що погано лежить», – зазначила політик.

Як запевнила Юлія Тимошенко, у «Батьківщини» є сильна команда, яка не допустить фальсифікацій на дільницях.

«У нас щонайменше 20 людей на кожній дільниці (а в нас їх 30 тис.) навчених, як не допустити фальсифікацій. Залучені сильні фахівці, які знають, як з правової точки зору захистити результат виборів. Технологій фальсифікацій безліч. Але ці 20 людей на кожній дільниці не дадуть цього зробити», – переконана вона.

Лідер партії попередила, що система, обличчям якої сьогодні є Порошенко, має адмінресурс і використовуватиме його. До того ж, влада вже використовує технологію поділу країни. З чинного президента «ліплять» патріота, а всіх інших оголошують «руками Кремля».

«Але важливо розібратися, якщо «патріот» платить сотні мільйонів доларів щороку в бюджет країни-агресора, а проти «руки Кремля» Росія застосовує санкції, – тоді хто є хто в цій ситуації?» – запитала Юлія Тимошенко.

Вона висловила припущення, що на вибори можуть висунути 40 кандидатів від президента, 3-4 з яких будуть реальними кандидатами, а решта – технологічні кандидати, які «мають на меті розмити опозиційний сектор».

Юлія Тимошенко сподівається, що студенти як інтелектуальна частина суспільства зможуть розібратися, хто є хто, і не вестимуться на такі філігранні технології.

Лідер партії закликала молодь долучитися до розробки Нового курсу та Нового економічного курсу,  які докорінно змінять ситуацію в Україні: «У нас є чіткий, зрозумілий та сильний шлях. У нас є все для того, щоб показати високий клас, як Україна може стати однією з найсильніших країн Європи».

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Німеччини

Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Німеччини

«Батьківщина» спирається на прихильників у Миколаївській області

«Батьківщина» спирається на прихильників у Миколаївській області

Вадим Івченко: «Батьківщина» підтримує вимоги Федерації профспілок

Вадим Івченко: «Батьківщина» підтримує вимоги Федерації профспілок

Календар новин
Липень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31