Юлія Тимошенко: Ми не допустимо передачі в концесію найкращих портів України

Юлія Тимошенко виступила категорично проти передачі в концесію українських портів.

Про це лідер «Батьківщини» зазначила під час зустрічі в Одесі з представниками вітчизняних портів.

Вона повідомила, що її фракція зробить все для того, щоб в парламенті ухвалили відповідний законопроект. Ймовірно, він буде внесений до порядку денного Верховної Ради вже в перший тиждень роботи у вересні: «Ми не допустимо передачі в концесію наших найкращих портів!»

За словами Юлії Тимошенко, наразі концесія в Україні – це приватизація без купівлі: «Береться успішне держпідприємство, приходять аферисти, які привласнюють його без грошей,  забирають всі фонди і успішні технології. Скорочується частина колективу, заморожуються заробітні плати, а потім починають ділити інфраструктуру. Забирають фінанси, не вклавши жодної копійки».

Проблемами портового господарства і контролем за їх вирішенням, відповідно до розробленої «Батьківщиною» нової Конституції, займатиметься профільна Асоціація портовиків. Вона матиме право законодавчої ініціативи, можливість ветувати шкідливі для галузі урядові рішення і подавати кадрові пропозиції на керівників ключових підприємств, зауважила Юлія Тимошенко.

Вислухавши виступи працівників портів Одещини, лідер «Батьківщини» запропонувала спільно підготувати план подальшої співпраці з чіткими пропозиціями вирішення всіх наявних проблем і зробити його частиною Нового економічного курсу. Він передбачатиме докорінну зміну роботи Нацбанку, податкової системи, вартості кредитів, а також зняття бюрократичних перепон для розвитку економіки.

«Чинна влада жорстоко руйнувала Україну 4,5 роки, але позбутися цього тиску не так вже й важко. Для цього потрібно вийти з-під залежності системи зовнішнього і внутрішнього управління», – зазначила вона.

Юлія Тимошенко також наголосила, що в неї немає жодного пієтету перед тими, хто бачить Україну здобиччю, як всередині держави, так і за її межами.

«Вони для мене ніхто і рахуватися з їхніми інтересами ми з вами не будемо. Сьогодні вся країна – частина нашої спільної команди. Новий курс буде успішним», – наголосила вона.

Одеські портовики подарували лідеру «Батьківщини» на згадку прапор, під яким відбудовували порт, а працівники боролися за свої права. У відповідь Юлія Тимошенко зазначила: ваш прапор завжди нагадуватиме, що новий уряд та новий президент для портовиків повинні зробити навіть неможливе.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

Календар новин
Вересень2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30