Юлія Тимошенко: Ми об’єдналися заради створення альтернативи розвитку країни

Завданням об’єднання команд партії «Батьківщина» та громадської організації «Антикорупційний рух» є повернення України на ефективний шлях розвитку. Про це заявила Юлія Тимошенко, презентуючи власну Програму дій.

«Цілі об’єднання викладені в Заклику до суспільства. Це об’єднання наших команд і спільна робота однією командою в політиці, з громадянським суспільством, у напрямках, спрямованих на те, щоб повернути Україну на логічний, зрозумілий, гармонійний та ефективний шлях розвитку», – наголосила лідер «Батьківщини».

Вона також зазначила, що команди готові єднатися з громадськістю, яка хоче створити альтернативу сьогоднішній ситуації в країні.

«Сьогодні наше завдання разом з усіма українцями, які розуміють, що відбувається і хочуть боротися, – створити альтернативу. Альтернативу чітку, на базі синергії українського суспільства та добитися перемоги України. Ось єдиний план! Запасних планів не існує, так само як і запасних аеродромів!» – сказала Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» впевнена, що єднання буде переможним і «Україна встане на ноги».

Вона також заявила, що «Батьківщина» разом з «Антикорупційним рухом» має намір довести до суду матеріали справ щодо мільярдної корупції попередньої влади, які були зібрані командою Валентина Наливайченка, але не розслідувані через небажання влади боротися з корупцією та відставку Валентина Наливайченка з посади Голови СБУ.

«Позиція Валентина Наливайченка зрозуміла, фундаментальна, чесна. Він не пішов ні на які вибори, він очолив громадський рух і хоче добитися, щоб до суду були доведені хоча б ті матеріали, які він зібрав особисто з власною командою, і щоб винні за мільярдні корупційні оборудки були притягнуті до відповідальності. Ми хочемо йому в цьому допомогти і він саме так бачить разом із командою нашу спільну стратегію»,- зазначила політик.

Зі свого боку голова «Антикорупційного руху» заявив, що «Батьківщина» є тією політичною силою, яка «ніколи не була задіяна в корупції», що її фракція в парламенті – це «бійці, які ніколи не зраджували», а Юлія Тимошенко – сильний політичний діяч, «яка з відкритим обличчям пішла в бій з режимом Януковича, не втекла з країни, не змінила громадянство, а прийняла бій тут, на нашій землі».

«Для нас, для громадянського суспільства, громадської організації головна мета – об’єднуватися з громадськими структурами, ставати сильнішими і бути справжніми партнерами за конкретну програму дій, яку ми озвучили»,- наголосив Валентин Наливайченко.

Він закликав усіх, хто здатний боротися за Україну, об’єднуватися разом з «Батьківщиною» та «Антикорупційним рухом».

«Ми будемо по всій Україні. Ми до кожного приїдемо і не як «гастролюючий цирк», а  приїдемо з конкретною роботою, з конкретними акціями, з конкретними вимогами. З кожним активістом, який є з нами. Команда Юлії Володимирівни, яка є в парламенті, – це ті бійці, які дійсно не зраджували. І ми, громадянське суспільство, віримо, що з ними разом можна боротися за країну!» – підсумував Валентин Наливайченко.

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко та голова громадської організації «Антикорупційний рух В. Наливайченка» Валентин Наливайченко виголосили спільний Заклик до нації.

У ньому вони наголосили: якщо не буде нового уряду, необхідно провести дострокові парламентські вибори одночасно з референдумом про необхідність ухвалення нової Конституції України.

За пропозицією Юлії Тимошенко та Валентина Наливайченка, новий Основний Закон країни має розробити суспільство, об’єднавшись у Громадську Національну Асамблею.

Лідер партії «Батьківщина» та голова ГО «Антикорупційний рух» переконані, що корупція та неефективне управління настільки зруйнували державу, що виправити ситуацію можна тільки повністю перезавантаживши країну.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

Календар новин
Вересень2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30