Юлія Тимошенко: Мораторій на продаж землі – наша спільна перемога

Продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі на рік – це спільна перемога аграріїв та партії «Батьківщина».

Про це заявила Юлія Тимошенко після ухвалення Верховною Радою рішення щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі на один рік.

«Я хочу привітати аграріїв України, людей, які вболівають і думають про Україну, з тим, що ми змогли разом з фермерами, селянами порушити питання про заборону продажу сільськогосподарської землі на найвищий політичний та інформаційний рівень. Ми змогли разом з вами організувати рух фермерів і селян по всій країні, які висунули ультиматум Президенту, прем’єр-міністру, уряду, Верховній Раді про негайне продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі», – наголосила Голова фракції після ухвалення відповідного законопроекту.

Юлія Тимошенко пояснила, що голосування відбулося лише тому, що президент та уряд злякалися ультиматуму селян щодо проведення референдуму з земельного питання та масових протестів селян.

«На один рік – це недостатньо. Ми просили продовження мораторію на п’ять років. Ми просили заборонити процедуру емфітевзису, як процедури, яка є гіршою за продаж», – зауважила лідер «батьківщини», нагадавши головні положення власного законопроекту №5123.

Юлія Тимошенко також попередила владу, що навіть через рік президенту, прем’єру та їхньому оточенню не вдасться узурпувати с\г землю, адже «за рік ми зможемо об’єднати все селянство країни для того, щоб виробити правильну стратегію поводження з сільськогосподарською землею, щоб замість 20 тисяч фермерів в Україні були мільйони фермерів, як в цивілізованих країнах».

«Ми зробимо за цей рік все можливе, щоб перейти на правильну систему оподаткування, щоб селяни отримали пільгові кредити. Зараз зроблений перший крок і я вас з цим вітаю! Адже завтра вони землю не продадуть, як того хотіли», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Народний депутат також позитивно відзначила ухвалення антирейдерського закону, яким посилюється відповідальність за шахрайство земельних рейдерів.

Як вже повідомлялося,  сьогодні лідер «Батьківщини» Юлії Тимошенко закликала Комітет ВР з питань аграрної політики та земельних відносин підтримати її законопроект №5123 про продовження мораторію на продаж землі на п’ять років, до 2022 року.

Сьогодні ж фракція «Батьківщина» підтримала голосуванням компромісний проект Закону про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільсьгогосподарських земель № 5123-1. «За» проголосувало  297 народних депутатів.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Дорогі первомайці!

Дорогі первомайці!

Партійна конференція: Миколаївська Батьківщина висунула понад 700 кандидатів в депутати різних рівнів

Партійна конференція: Миколаївська Батьківщина висунула понад 700 кандидатів в депутати різних рівнів

Календар новин
Вересень2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30