Юлія Тимошенко: Мукачеве – це прояв тотального злиття силовиків з корупційними кланами

Тимчасова слідча комісія щодо подій в Мукачевому повинна бути терміново створена парламентом, прозвітувати вже у п’ятницю, а за наслідками її звіту мають бути звільнені представники силових структур, які на Закарпатті «кришують» контрабанду.

Про це сьогодні з парламентської трибуни наголосила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«До п’ятниці звіт повинен бути на столі. І в п’ятницю мають «полетіти» голови керівників силових структур, які є співучасниками цієї кримінальної корупції, контрабанди», – наголосила вона.

За словами Юлії Тимошенко, за події в Мукачевому «в пакеті» мають відповідати керівники ГПУ та всіх силових структур в регіоні.

Лідер «Батьківщини» також пояснила, чому представники силових структур не зможуть об’єктивно провести розслідування подій в Мукачевому: «По-перше, вони співучасники. По-друге, до них немає довіри і вони не дадуть об’єктивного результату. І, по-третє, вони, навпаки, покриють увесь цей безлад, продовжать заробляти на цьому корупційні гроші».

За словами Юлії Тимошенко, до ТСК з розслідування цього інциденту мають увійти «позафракційні депутати, не забруднені у змові з мафією, молоді депутати, які мають авторитет у країні», а очолити тимчасову слідчу комісію повинен незалежний від політичних сил парламентарій.

Голова партії також вважає, що події на Закарпатті оголили проблеми, характерні для усієї країни, а Мукачеве – це вже не лише назва міста, а «діагноз, вирок усій системі без винятку».

«Мукачеве – це прояв тотального злиття всіх силових структур з корупційними кланами, з місцевими феодалами навколо кожної корупційної, кримінальної проблеми, яка є в більшості регіонів країни», – заявила політик.

Юлія Тимошенко також повела паралель з кримінальними подіями навколо видобутку бурштину на Рівненщині й закликала системно вирішувати питання боротьби з контрабандою та корупцією в країні.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Суд встановив, що команда президента розповсюджує брехливу інформацію про Юлію Тимошенко, – Сергій Власенко

Суд встановив, що команда президента розповсюджує брехливу інформацію про Юлію Тимошенко, – Сергій Власенко

Юлія Тимошенко: Ми маємо залучити інтелектуалів до управління країною

Юлія Тимошенко: Ми маємо залучити інтелектуалів до управління країною

На Миколаївщину завітав Всеукраїнський молодіжний тур на підтримку Юлії Тимошенко

На Миколаївщину завітав Всеукраїнський молодіжний тур на підтримку Юлії Тимошенко

Календар новин
Березень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31