Юлія Тимошенко на Форумі підприємців: Треба об’єднуватися навколо великих справ!

«Батьківщина» боротиметься за збереження й розвиток малого та середнього бізнесу, який як атлант тримає на своїх плечах економіку України.

Про це лідер партії Юлія Тимошенко заявила на Форумі підприємців Одещини, який був організований за ініціативою «Батьківщини».

«На ваших плечах, як на плечах атлантів, тримається країна. В принципі, і світ тримається на малих та середніх підприємцях, на середньому класі. Окрім вас, немає кому піднімати економіку країни, створювати нові робочі місця та наповнювати бюджет», – звернулася до учасників Форуму Юлія Тимошенко.

_APX0912

Під час спілкування з підприємцями політик зауважила, що «треба не опускати руки, а єднатися та боротися за себе, свій бізнес, за країну». Голова партії пообіцяла, що «Батьківщина» буде завжди підтримувати малий та середній бізнес.

_APX1118

Як підсумок, у вимогах, оголошених на Форумі підприємців Одещини, зафіксований перелік першочергових кроків для парламенту та Кабінету Міністрів, на якому наполягають представники малого та середнього бізнесу і за реалізацію яких боротиметься «Батьківщина».

Так, Верховна Рада за вимогами підприємців повинна:

– продовжити тимчасовий мораторій на проведення перевірок контролюючими органами;
– ухвалити пакет законодавчих ініціатив щодо оптимізації роботи контрольно-наглядових органів у сфері підприємництва, захисту власників бізнесу від рейдерства;
– лібералізувати податкову та митну політику;
– створити законодавче поле для функціонування сімейного бізнесу;
– залишити спрощену систему оподаткування;
– законодавчо передбачити можливість отримування частки міжнародної фінансової допомоги для кредитування малого та середнього бізнесу.

_APX1048Уряд, згідно з вимогами підприємців, повинен зробити наступні кроки:

– протягом півроку провести ревізію та повне перезавантаження регуляторної системи, щоб усунути штучні бар’єри для розвитку підприємництва;
– оптимізувати структуру Державної фінансової служби України, скоротити її штат та забезпечити ефективну та прозору кадрову політику;
– визнати неповернений малим та середнім підприємцям ПДВ внутрішнім боргом і домовитися про терміни його повернення;
– ліквідувати дискримінацію при поверненні ПДВ;
– створити Агенцію підтримки малого та середнього бізнесу з використанням досвіду Адміністрації малого та середнього бізнесу США (SBA).

«Ми руки не опустимо! Наша команда зараз має одну з найбільших підтримок в Україні і ми будемо разом з вами боротися та йти вперед. Будуємо свою країну всіма можливими засобами! Треба об’єднуватися навколо великих справ!» – підсумувала лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Дорогі первомайці!

Дорогі первомайці!

Партійна конференція: Миколаївська Батьківщина висунула понад 700 кандидатів в депутати різних рівнів

Партійна конференція: Миколаївська Батьківщина висунула понад 700 кандидатів в депутати різних рівнів

Календар новин
Вересень2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30