Юлія Тимошенко: На позачергові парламентські вибори «Батьківщина» піде самостійно

Партія «Батьківщина» на наступних парламентських виборах не об’єднуватиметься з іншими політичними силами в передвиборчі блоки.

Про це на web-конференції, яка сьогодні відбулася в Києві, наголосила лідер партії Юлія Тимошенко.

Політик нагадала, що свого часу за її ініціативою був створений блок об’єднаної опозиції, адже «треба було зробити все можливе, щоб завадити Януковичу остаточно зруйнувати країну».

«Я писала листи з в’язниці, я просила нашу команду відкласти в бік власні амбіції і об’єднатися хоча б з «Народним фронтом» Арсенія Яценюка. Демократична опозиція об’єдналася, пішла на вибори разом і виграла», – нагадала Юлія Тимошенко.

Однак згодом, за її словами, «Яценюк увійшов у тісну співпрацю з кланами».

Тимошенко вважає, що партія «Батьківщина» та вона особисто зазнали іміджевих втрат через корупційні дії Арсенія Яценюка на посаді прем’єр-міністра, адже люди продовжували його асоціювати з «Батьківщиною», хоча колишній глава уряду був лідером «Народного фронту».

Лідер «Батьківщини» також зізналася, що їй тепер «соромно за сумнозвісну «стіну», в яку вкладаються мільярди гривень і яка не те, що Україну не захищає від зовнішнього ворога, а є символом сорому, куди «відбиваються» гроші під час війни».

Так політик прокоментувала створення проекту «Стіна», котрий мав би підвищити рівень безпеки на суходільному кордоні України та Російської Федерації. Як відомо, проект був презентований Арсенієм Яценюком на засіданні Кабінету Міністрів України 3 вересня 2014 року.

Тимошенко запевнила, що з огляду на це все, у сучасних умовах більше «не братиме на себе та свою команду відповідальності за інших політиків».

«Я не готова брати відповідальність за інших. І тому партія «Батьківщина» і я як її лідер, всі ми сьогодні відповідаємо лише за себе, за нашу політику і нашу стратегію», – наголосила Голова партії.

Юлія Тимошенко також упевнена, що об’єднання з опозиційними демократичними силами «може бути лише в новому парламенті, коли відбудуться дострокові вибори».

Лідер партії також сподівається, що в новій Верховній Раді буде проукраїнська, проєвропейська більшість за участі партій «Батьківщина», «Самопоміч», «Свобода», партії Анатолія Гриценка, «Народного контролю» Дмитра Добродомова та молодої команди Міхеіла Саакашвілі.

«Це буде інший парламент: побудований з урахуванням усіх помилок, які свого часу допустила українська спільнота, коли обирала олігархів до Верховної Ради та на посаду Президента», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Сьогодні ж лідер «Батьківщини» заявила, що якщо рівень довіри до політика складає менше 10% – у цивілізованих країнах, як правило, відбуваються позачергові вибори.

Повністю переглянути web-конференцію Юлії Тимошенко можна за посиланням: http://conference.ba.org.ua/.

Фотогалерею можна переглянути за посиланням.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Ми покладемо край неоколоніальній політиці, коли країну затягують у борги, ще й змушують утримувати «наглядачів» за свій рахунок

Юлія Тимошенко: Ми покладемо край неоколоніальній політиці, коли країну затягують у борги, ще й змушують утримувати «наглядачів» за свій рахунок

Юлія Тимошенко: До миру потрібно прокладати справжній, реалістичний, справедливий шлях

Юлія Тимошенко: До миру потрібно прокладати справжній, реалістичний, справедливий шлях

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31