Юлія Тимошенко: Не дамо розпродати землю та створимо умови для розвитку cела

Захистити землю від розпродажу і права селян, надати адекватні умови для кредитування, збільшити кількість фермерських господарств до рівня Польщі та відкрити власний ринок продуктів – це шлях розвитку агросектору України.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час зустрічі з аграріями у Києві.

Лідер «Батьківщини» переконана, земля – унікальний потенціал для створення середнього класу в Україні. Саме тому цей напрямок має реалізовуватися чітко.

Насамперед, зазначила Голова партії, нам треба зробити так, щоб з одноосібників народжувались фермери, а з них – потужні сільгоспвиробники, а сільгоспвиробники почували себе комфортно: «Такий еволюційний ряд приведе нас до результату Польщі, де налічується 2-2,5 млн фермерських господарств (коли в Україні лише 20-30 тис.)».

Також для розвитку агросектору держава має надавати максимальну підтримку фермерів і малих та середніх сільгосппідприємств. Зокрема, йдеться про правовий захист землі селян та надання адекватних умов для кредитування на розгортання виробництва.
Так, запевнила Юлія Тимошенко, треба змінити політику Нацбанку і надавати кредити під 2-5% річних, як у Європі, а не 20%, як є зараз у нас, і не під заставу, а під страховку.

Наступні кроки для розвитку галузі – єдиний податок на гектар землі, а також перехід від сировинної до переробленої продукції.

І останнє, що потрібно,  продовжити мораторій на ринок землі: «Якщо зараз новий парламент скасує мораторій на продаж землі і запустить дикий ринок, то йтиме масова скупка земля для спекулятивних цілей».

Юлія Тимошенко застерегла, що її команда зробить все, щоб донести цю інформацію і вберегти від розпродажу землі, що пропонується партією «Слуга народу» та «Голос».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29