Юлія Тимошенко: Не можна зволікати з виплатою компенсацій постраждалим від пожежі на Луганщині

На Луганщині дуже велика біда – більше сотні будинків знищено вогнем. Влада обіцяє виплатити компенсації потерпілим до кінця тижня. Чиновники не розуміють, що допомагати людям потрібно негайно.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Більше сотні родин залишилися без житла, без засобів до існування. Перше, що треба нарешті зрозуміти владі, – це те, що людям потрібно допомагати «доба в добу». От уявіть, у людини сталася пожежа, а їй обіцяють допомогти через тиждень. Що їй робити, куди бігти, де жити?» – обурилася Юлія Тимошенко.

Лідер партії зазначила, що у резервному фонді Кабміну вже є необхідні кошти, що можуть покрити людям завдані збитки.

«Напередодні наша команда показала, де взяти два мільярди гривень, – нагадаю, на зловживаннях і скрутках ПДВ. Ми провели відповідний закон через парламент, щоб направити кошти до резервного фонду Кабінету Міністрів для допомоги людям, потерпілим від повені. Тепер силами цього фонду треба негайно реагувати й на біду людей, які постраждали від пожежі», – повідомила Юлія Тимошенко.

Голова партії зауважила, що постраждалі від повені досі не отримали обіцяних виплат. І запевнила, що питання компенсацій команда «Батьківщини» тримає під особливим контролем.

«Наша команда поінформована, що жодних відшкодувань за понесені від повеней збитки здійснено не було. Про це сказали люди й особисто президенту Зеленському сьогодні, коли він відвідував Чернівецьку область. Тож і постраждалим від пожежі не швидко виплатять кошти. Тому ми з завтрашнього дня будемо серйозно запитувати в уряду, чому досі не заплачені кошти по повені і яка ситуація з виплатами за пожежу. До кінця тижня люди не можуть чекати. Ми будемо вимагати, щоб всі ці відшкодування були здійснені», – запевнила Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31