Юлія Тимошенко: Новий аграрний курс – це план дій, який зробить успішним агрокомплекс України

«Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко разом із ГО «Всеукраїнська аграрна рада» і громадською спілкою «Аграрний союз України» підписали Всеукраїнський меморандум «Новий аграрний курс України».

Підписання цього документу, як зауважила Юлія Тимошенко, відбувається у знаковий момент, коли аграрії по всій Україні повстали проти нестерпних умов праці напередодні весняно-польових робіт та на знак протесту перекривають автомобільні дороги.

«Сьогодні партія «Батьківщина», «Всеукраїнська аграрна рада», яка представляє понад 500 аграрних підприємств, та  «Аграрний союз України», який об‘єднує 2 852 аграрних підприємства по всій країні, зібралися разом, щоб зробити перший крок на шляху до Нового аграрного курсу України», – зазначила вона.

За словами лідера «Батьківщини», меморандум – це покроковий план дій, який може зробити успішним аграрний комплекс, а також може зробити сильною та процвітаючою нашу країну: «Нам треба об’єднатися навколо цього курсу, оскільки саме аграрії можуть дати економічну успішність».

Завдання нашої нації та народу – це побудова правильно організованої системи підтримки аграрного комплексу, зауважила вона.

«Новий аграрний курс України» включає в себе декілька напрямків, зокрема, передбачає наведення порядку із сільськогосподарською землею, повну інвентаризацію такої землі та припинення тіньового розбазарювання найціннішого ресурсу країни; наведення ладу з орендними відносинами та попередження будь-яких спроб рейдерства, повідомила Юлія Тимошенко.

«Нам потрібно докласти всіх зусиль, щоб якість нашої землі ні на йоту не знизилась. Ми повинні зберегти та примножити якість землі для нащадків», – наголосила вона.

Юлія Тимошенко також заявила про необхідність повної детінізації всіх процесів в аграрному комплексі, наведення порядку з системою оподаткування – повернення аграріям всіх податкових преференцій та введення єдиного аграрного податку.

«Сьогодні аграрний комплекс приносить Україні 18 млрд євро і це крихти. Стратегія України – припинити торгувати сировиною. І за прикладом Італії, продавати готовий продукт. Реалізація готової продукції сприятиме збільшенню доходів аграрного комплексу на зовнішніх ринках мінімум у 10 разів. Це щонайменше 180 млрд євро, які можуть стати фінансовим ресурсом, що дозволить Україні кредитувати Міжнародний валютний фонд, а не навпаки», – пояснила Голова партії.

Окрім того, Юлія Тимошенко заявила про необхідність докорінної зміни грошово-кредитної політики, спрямованої на підтримку та розвиток аграрного сектору – перехід на доступні довгострокові кредити до 5% річних. Серед пріоритетів курсу Тимошенко також назвала розвиток сімейного фермерства, створення нових робочих місць у аграрному секторі та демонополізація всіх підприємств, які працюють в агарному секторі.

«До того ж наше завдання – зберегти екологію. Поєднання ефективного аграрного виробництва з дотриманням всіх екологічних норм і стандартів – це лінія, якої необхідно дотримуватися», – зауважила лідер «Батьківщини».

За словами Тимошенко, говорити про новий аграрний курс неправильно без розвитку виробництва сільгоспмашинобудування та сільгоспобладнання для переробки сільгоспродукції: «Наше зобов’язання – розпочати цей індустріальний напрямок розвитку України».

«Меморандум, який ми сьогодні підписали, – це новий аграрний курс України. Це початок співпраці на об‘єднання всіх аграріїв навколо цього курсу», – заявила Юлія Тимошенко та додала, що при правильній політиці, стратегії, вірних кроках за декілька років можна підняти рівень нашого аграрного виробництва до впевнених європейських стандартів.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Під час кризи потрібно, насамперед, підтримати людей, і почати зі зниження тарифів на газ

Юлія Тимошенко: Під час кризи потрібно, насамперед, підтримати людей, і почати зі зниження тарифів на газ

«Лікарі сьогодні як ніколи потребують нашої підтримки» — Вадим Підберезняк

«Лікарі сьогодні як ніколи потребують нашої підтримки» — Вадим Підберезняк

Юлія Тимошенко: Сильна система охорони здоров’я мусить назавжди стати незмінним пріоритетом для України

Юлія Тимошенко: Сильна система охорони здоров’я мусить назавжди стати незмінним пріоритетом для України

Календар новин
Квітень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30