Юлія Тимошенко обговорила з Єврокомісаром Йоганнесом Ганом ситуацію в Україні

Під час участі у Конгресі Європейської народної партії у Загребі Голова «Батьківщини» Юлія Тимошенко провела розмову з Комісаром ЄС з питань політики сусідства та розширення Йоганнесом Ганом, який також є новопризначеним Комісаром ЄС з питань бюджету в новому складі Єврокомісії.

Сторони обговорили ситуацію в Україні та питання сучасного стану відносин Україна-ЄС, зокрема пріоритетні заходи в межах «Східного партнерства».

Крім того, йшлося про ситуацію на Сході нашої держави. Серед іншого, наголошувалося на неможливості зняття санкцій з Росії до встановлення миру на Донбасі, включаючи відновлення контролю української влади над цією територією та українсько-російським кордоном, і повернення анексованого Криму.

Нагадаємо, що 20-21 листопада Юлія Тимошенко та заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря перебувають з робочим візитом у Загребі для участі у Конгресі та Саміті ЄНП.

20 листопада під час Конгресу члени ЄНП обрали Дональда Туска президентом партії.

ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 84 партії та партнери з 43-х країн, Президент Європейської Комісії та Президент Європейської Ради, 10 голів країн-членів ЄС та 4 голови країн, які не є членами ЄС, 14 членів Європейської Комісії. ЄНП має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31