Юлія Тимошенко: Офшори – це ракова пухлина, і ми зробимо все для її видалення

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко звинувачує депутатів з провладних фракцій, членів Комітету з питань податкової та митної політики, у блокуванні розгляду законопроектів щодо деофшоризації, підготовлених «Батьківщиною» спільно з міжнародними експертами.

Про це політик наголосила журналістам після відвідин засідання профільного комітету ВРУ.

«Дуже шкода, що абсолютна більшість депутатів у парламенті так чи інакше представлені кланами. «Народний фронт», БПП і залишки Партії регіонів сьогодні на податковому комітеті синхронно виступили за те, щоб ці закони поховати. Ось так в інтересах людей вони «працюють»!» – заявила Юлія Тимошенко.

За її словами, «офшори та ухиляння  від сплати податків через офшори стали раковою пухлиною фінансів світу, і ключову роль тут, на жаль, відіграють країни, які вийшли з Радянського Союзу».

Вона нагадала, що «розмови про деофшоризацію тривають багато років, та через те, що працюють офшори, країна лише в минулому році  недоотримала величезний обсяг грошей – 68 мільярдів гривень».

Тимошенко зауважила, що законопроекти «Батьківщини» №№  4380 та 4381 щодо деофшоризації розроблені на базі 17 антиофшорних міжнародних правових актів та спираються на досвід ключових країн світу, які впоралися з проблемою ухиляння від сплати податків.

«Це колосальна робота, яка зроблена для того, щоб закрити всі лазівки для виведення грошей через офшори», – уточнила депутат.

Юлія Тимошенко також констатувала, що голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, яка є «правою рукою Президента», не внесла в порядок роботи комітету розгляд ці законопроекти через те, що вони справді дієві та закриють «не лише офшори, а й сліпі трасти через офшори».

За її словами, законопроекти щодо деофшоризації  у разі їх ухвалення «поховають корупційні інтереси всієї кланової верхівки України».

«Саме тому пані Южаніна на засіданні комітету намагалась дискредитувати ці законопроекти, незважаючи на те, що вони спираються на світову практику. Вона зробила спробу не включити до порядку денного ці законопроекти. І насправді зараз Президент створює цю так звану робочу групу під своєю егідою, де він хоче займатися деофшоризацією. Та всім зрозуміло, що у Президента є конфлікт інтересів, адже увесь його бізнес реально в офшорах. Як він буде боротися з офшорами, як він буде ухвалювати закони, як реально закривати офшори, якщо він сам заробляє гроші в офшорах?» – пояснила Юлія Тимошенко.

Політик також прогнозує велику боротьбу проти ухвалення цих законопроектів щодо деофшоризації.

«Те, що сьогодні зробили спробу дискредитувати ці законопроекти, – це вже перший крок команди Президента для того, щоб зберегти офшори. Але не вийде цього зробити, оскільки у всьому світі розпочався хрестовий похід проти офшорів, проти ухиляння від сплати податків», – зазначила парламентар і пообіцяла, що «Батьківщина» не припинить боротьбу щодо деофшоризації країни.

Окрім цього, Юлія Тимошенко упевнена, що профільний комітет Верховної Ради має «паралельно розпочати масштабну лібералізацію податкової системи України, тому що в країні має бути вигідно працювати, а не виводити кошти в податкові гавані по всьому світові».

Нагадаємо, що сьогодні на засіданні Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики його керівництво  відмовилось розглядати два законопроекти, розроблені фракцією «Батьківщина» спільно з міжнародними експертами.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – єдина команда, яка розробила цілісну, ефективну, всеохопну програму, щоб підняти Україну на інший рівень життя

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – єдина команда, яка розробила цілісну, ефективну, всеохопну програму, щоб підняти Україну на інший рівень життя

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Дорогі первомайці!

Дорогі первомайці!

Календар новин
Вересень2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30