Юлія Тимошенко: П’ята колона нищить Україну зсередини

При владі в Україні сьогодні п’ята колона, яка створила тіньову коаліцію та сплановано й цинічно знищує нашу країну.

Про це заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на 14-му з’їзді партії ВО «Батьківщина».

«Сьогодні не тільки війна заважає нам щасливо й успішно жити. Ми маємо визнати, що всередині України діє п’ята колона, яка всі роки незалежності намагається відібрати нашу землю, наше життя. І знову ця п’ята колона опанувала всі високі посади в державі і намагається послабити, зачистити українців зсередини, практично допомагаючи окупантам», – зазначила вона.

Лідер партії звернула увагу, що зараз влада розповідає про свої 144 «успішні реформи» і про те, що українці абсолютно щасливі: «Сьогодні на всіх каналах телебачення ви мало почуєте правди від високопосадовців, за цими цифрами і звітами ховається істина, яку ми маємо знати і розповісти українцям».

Зокрема, Тимошенко розповіла учасникам з’їзду про останній звіт американського Інститут Ґеллапа, згідно з яким Україна, після 144 «успішних реформ» чинної влади потрапила в трійку найнещасніших країн світу.

При цьому за рейтингом щастя, який щорічно подає ООН у своїй доповіді про розвиток людства, за останніх три роки ми увійшли в десятку останніх країн і скотилися на 45 позицій вниз у списку країн, де люди живуть щасливо, уточнила Голова партії.

«Нас відкинули на 50 років назад!» – обурилася вона.

Також політик повідомила ще про один звіт Міжнародної асоціації сертифікованих бухгалтерів світу, відповідно до якого Україна знову перебуває в трійці країн-призерів, але за рівнем тіньової економіки, яка за різними оцінками складає від 45% до 65% ВВП.

На думку Юлії Тимошенко, це означає, що половина ВВП, який заробляє вся Україна, перебуває не просто в тіні, а в офшорах, на рахунках керівників держави.

Також лідер «Батьківщини» повідомила, що за 3,5 роки ВВП України впав майже в два рази у валютному перерахунку: «Усі зростання, всі перемоги, всі хвалебні промови влади розбиваються об те, що нашу економіку за останні три з половиною роки знищили так, що ми відкотилися на декілька десятиріч назад».

слайды ЮВ Final-11

Так само, за словами Тимошенко, вдвічі зменшився рівень ВВП на душу населення України: «І ніякі звіти корумпованої прогнилої влади не зможуть спростувати ці речі».

«Вони говорять про підвищення пенсій, про те, що вони людям додали грошей, і тепер вся країна щаслива… Але чи може людина за цю пенсію купити продукти, ліки і все необхідне? Ні! Наприклад, у 2008 році, коли ми отримали Україну в період кризи, середня пенсія була 154 долари, а зараз після підвищення – пенсія складає 64 долари», – проаналізувала екс-прем’єр-міністр.

слайды ЮВ Final-13

За словами Тимошенко, сьогодні варто серйозно замислитись над тим, яку країну залишать нашим дітям і онукам і коли ця влада піде в небуття.

«Нас нищать цинічно, професійно, солідарно. І зараз у Верховній Раді утворилась нова тіньова коаліція, куди входять БПП, «Народний фронт», дві групи колишніх регіоналів і Радикальна партія. Вони голосують разом, і ми бачимо результат їхніх реформ», – підсумувала лідер «Батьківщини».

Окрім того, Юлія Тимошенко нагадала, що сьогоднішній з’їзд «Батьківщини» мав відбутися в Українському домі, але в останній день Адміністрація президента заборонила це зробити.

Лідер партії подякувала всім, хто за одну ніч створив умови, щоб провести цей важливий захід.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

Календар новин
Вересень2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30