Юлія Тимошенко: Питання землі має вирішуватися на всенародному референдумі

Фракція «Батьківщина» категорично проти спроб так званої парламентської більшості провести тіньову приватизацію сільськогосподарської землі.

Юлія Тимошенко назвала неприйнятним та корупційним законопроект  №2028a щодо врегулювання окремих питань правового статусу земель фермерського господарства та закликала депутатів не голосувати за законопроект, який протискає пропрезидентська більшість.

«Хочете продавати сільськогосподарську землю, ставте на всенародний референдум. І хай люди скажуть: продавати землю чи ні. Але хочу сказати, що в найбільшій аграрній країні Канаді 90% сільськогосподарської землі належить державі, і тільки 8% перебувають в обігу. Вони ж не дурніші за будь-кого іншого! Захистіть нашу землю і не продавайте її!» – звернулася лідер «Батьківщини» до колег у Верховній Раді.

Вона нагадала, що «в усіх програмних  засадах партії, в усіх документах чітко передбачено, що ми проти продажу сільськогосподарської землі».

Тимошенко також пояснила, що законопроект, який просуває так звана пропрезидентська більшість, «легалізує  тіньовий продаж землі, він є обманом і Асоціація  фермерів виступає проти нього».

«Це не на користь фермерів. Створюватимуться товариства з обмеженою відповідальністю, де зняті всі професійні вимоги до тих, хто очолюватиме ці фермерські господарства, будуть в тіні продаватися ці земельні ділянки, фермери не в стані будуть конкурувати на жодних аукціонах. Це технологія відбору землі у фермерів», – констатувала парламентар.

Політик також зазначила, що «всі демократичні, цивілізовані та розвинуті західні країни вже припинили продавати сільськогосподарську землю, і останні десять років викуповують її назад у власність держави».

«Це стратегії для розумних країн, тому що вони роблять ставку на дрібне фермерське господарство і створюють мільйони робочих місць, а ми хочемо продати ці наші безцінні землі. Я ще раз хочу наголосити перед тим, як будь-яким чином просувати продаж сільськогосподарської землі, спочатку проведіть всенародний референдум: продавати землю чи ні. Я переконана, що 99% людей скажуть «ні», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, що так звана парламентська більшість не змогла ухвалити законопроект  №2028a щодо врегулювання окремих питань правового статусу земель фермерського господарства і його зняли з розгляду.

Читайте також:

Заява «Батьківщини» щодо скасування мораторію на продаж землі

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Ми покладемо край неоколоніальній політиці, коли країну затягують у борги, ще й змушують утримувати «наглядачів» за свій рахунок

Юлія Тимошенко: Ми покладемо край неоколоніальній політиці, коли країну затягують у борги, ще й змушують утримувати «наглядачів» за свій рахунок

Юлія Тимошенко: До миру потрібно прокладати справжній, реалістичний, справедливий шлях

Юлія Тимошенко: До миру потрібно прокладати справжній, реалістичний, справедливий шлях

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31