Юлія Тимошенко: Почавши ламати корупційні схеми, ми повернемо країні кошти, потрібні для виходу з кризи

Вже сам факт створення Тимчасової слідчої комісії змусив владу ухвалити кадрові рішення, які потрібні були ще кілька місяців тому. Тепер її завдання – припинити корупцію та спрямувати звільнені ресурси на службу людям, на службу країні.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Як тільки ми оголосили про створення ТСК, на нас вийшли чинні та колишні податківці й митники зі стосами документів, де по днях розписано, як грабується держава протягом останнього року. На засіданні ТСК виступив і сам Ігор Уманський, він як аналітик сказав, де відбувається обман держави, в яких точках треба дивитися. Буквально через декілька годин після засідання комісії з’явилися заяви про звільнення головного податківця та головного митника. То хіба треба було чекати рік, чекати поки буде створена слідча комісія?» – зауважила лідер «Батьківщини».

Завдяки розслідуванням парламентської слідчої комісії, наголосила Юлія Тимошенко, можна і треба повернути мільярди гривень, які щодня крадуть в країни.

«120 мільярдів гривень в доходах бюджету – це допомога родинам під час коронавірусу, це доплати медикам, це доплати до пенсій. 120 мільярдів – це половина Пенсійного фонду країни, це по суті наша можливість пережити такий складний кризовий період. І це тільки одна оборудка, один з фактів корупції, які треба закрити. А уявіть собі, якби наша команда та інші відповідальні політики могли б поставити всі наші ресурси на службу країні, закрити всі кримінальні оборудки та реально наповнити бюджет», – зазначила Голова партії.

Юлія Тимошенко закликала всіх звертатися в комісію із доказами корупції, аби допомогти країні залучити власні ресурси та пройти непростий кризовий період, уникнувши боргового ярма.

«Всі, хто володіє інформацією про корупцію, про ухилення від сплати податків, про схематоз, який сьогодні працює в усіх щілинах економічного та фінансового життя країни, передавайте цю інформацію в Тимчасову слідчу комісію. І я переконана, що члени комісії від усіх фракцій на чолі з Іваном Крульком, прийматимуть ці документи, об’єктивно їх розглядатимуть і ухвалюватимуть рішення для того, щоб порушувати кримінальні справи, закривати схеми та повертати у бюджет доходи», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31