Юлія Тимошенко подала до НАБУ та СБУ заяви щодо злочинів у банківській сфері

Лідер «Батьківщини» та ошукані споживачі фінансових послуг сьогодні передали керівнику НАБУ Артему Ситнику заяву про вчинення кримінального правопорушення вищими керівниками держави. Юлія Тимошенко також передала до СБУ спеціальну заяву про вчинення кримінального правопорушення керівником НБУ Валерією Гонтаревою.

«Для пана Ситника це буде тест на здатність боротися з корупцією. Ми цінуємо його боротьбу з чиновниками середнього рівня, але поки він не почне боротьбу з очільниками корупції в Україні – Порошенком, Гройсманом, Яценюком, Гонтаревою – вся його діяльність буде виглядати як фейк», – заявила Тимошенко в інтерв’ю журналістам перед поданням заяви до НАБУ.

Голова партії повідомила, що у відповідній заяві, яку передано особисто в руки керівнику НАБУ, увага Ситника звертається на зловживання з боку керівника Фонду гарантування вкладів.

«У таких масштабах жоден попередній режим не забирав гроші у держави. Тому ми вимагаємо об’єктивного розслідування!» – зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини також зауважила: «Ми покладаємо останню надію на Національне антикорупційне бюро України, яке є новоствореною, сформованою на конкурсних засадах  структурою і, як кажуть, може розібратися з корупцією».

Крім того, «Батьківщина» сьогодні передала до СБУ спеціальну заяву про вчинення кримінального правопорушення керівником НБУ Валерією Гонтаревою.

Як наголосила народний депутат, частка банків, які представляють країну-окупанта, в Україні зросла з 12 до 41%, і це Тимошенко назвала безпрецедентним фактом.

«Нам нарешті потрібно розслідувати, що робить Президент України, його бізнес-партнери – голова Національного банку Гонтарева та голова Фонду гарантування вкладів пан Ворушилін», – обурилася лідер «Батьківщини».

Політик також нагадала, що вчора, 23 листопада, провела спеціальну прес-конференцію, під час якої оприлюднила всі цифри і факти масштабної корупції в банківській системі, проте була спроба зірвати цей захід.

Тимошенко наголосила, що жодні провокації, які організовуються проти «Батьківщини», не злякають ні її особисто, ні команду політичної сили.

Як відомо, під час прес-конференції 23 листопада Голова партії продемонструвала журналістам документ, отриманий з Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, відповідно до якого активи ліквідованих банків, які складають 448 млрд грн, Фонд гарантування вкладів на корупційній основі оцінив всього в 99 млрд грн.

За словами Тимошенко, різницю, а це 350 млрд грн, корупціонери збираються собі покласти на офшорні рахунки.

Фотогалерею можна переглянути за посиланням.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Під прикриттям епідемії влада провертає «аферу століття», віддаючи за безцінь українські чорноземи

Юлія Тимошенко: Під прикриттям епідемії влада провертає «аферу століття», віддаючи за безцінь українські чорноземи

Юлія Тимошенко: Потрібно скасувати другий етап медичної реформи, аби медзаклади та лікарі мали гідне фінансування

Юлія Тимошенко: Потрібно скасувати другий етап медичної реформи, аби медзаклади та лікарі мали гідне фінансування

Юлія Тимошенко: Проштовхувати під час пандемії та економічної кризи розпродаж землі – це мародерство

Юлія Тимошенко: Проштовхувати під час пандемії та економічної кризи розпродаж землі – це мародерство

Календар новин
Березень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31