Юлія Тимошенко: Потрібно боротися і здолати мафію в Україні

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що Герої Небесної сотні боролися та віддавали своє життя за те, щоб мати державу та справедливість, а не за корупційну Україну, яку побудувала постмайданна влада.

Про це вона наголосила під час свого виступу з парламентської трибуни.

«Сьогодні, вчора, завтра – в Україні дні пам’яті Героїв Небесної сотні, які поклали своє життя за право українців будувати свою державу так, як хоче українська нація. Честь і хвала всім, хто стояв на Майдані, оскільки вони відкрили цей шлях разом з Небесною сотнею», – сказала Юлія Тимошенко.

Водночас вона констатувала, що за словами «державність», «патріотизм» влади сховано те, що клани та мафія продовжують керувати як на вищому державному рівні, так і в парламенті.

«Усе робиться за лаштунками», і не за це гинули патріоти під час Революції Гідності і захищаючи країну на Сході», – зауважила політик.

Юлія Тимошенко обурено процитувала дані Стокгольмського інституту дослідження проблем миру, згідно з якими Україна експортувала до Росії минулого року продукції військового призначення на 169 млн дол. США, а це на 72% більше, аніж за часів Януковича.

«Хто за це відповість? І чи за це поклали своє життя патріоти? І хто відповість за те, що під час війни 12 млн тонн вугілля на мільярди доларів купується в окупантів? І ці гроші діляться між керівництвом держави, кланами, корупціонерами і окупантами. За це гинули наші хлопці? Ні! За те, щоб мати державу та справедливість», – нагадала політикам лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко також розповіла, що Україна в рейтингу економічних свобод за минулий рік впала на чотири пункти. Лише з початку року, за її словами, закрилися кількасот тисяч малих та середніх підприємств, а українські родини мріють виїхати з країни, бо поставлені владою на межу виживання.

«Це ви – більшість у Верховній Раді разом з президентом, урядом, усіма прем’єрами – після революції довели країну до такого стану! Або народ України зупиняє цю мафію, або України не буде, бо влада її ліквідує, прикриваючись красивими фразами», – сказала політик.

Юлія Тимошенко також закликала людей «боротися, не опускати руки, бо мафію можливо перемогти, якщо є воля та бажання служити Україні».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31