Юлія Тимошенко привітала аграріїв з професійним святом: Не здамося і не відступимо!

Ухвалення закону про розпродаж землі – величезна помилка, наслідки якої будуть непоправними. Але «Батьківщина» зробить усе, щоб зупинити аферу влади й дати українцям право бути господарями на власній землі.

Про це написала Юлія Тимошенко у розміщеному на сторінці Facebook привітанні з нагоди Дня працівників сільського господарства.

«Сьогодні на селі не святкові дні та не святкові настрої. Закон, ухвалений нещодавно монобільшістю, посягнув на недоторканий стратегічний пріоритет України – право людини працювати на власній землі. Це величезна помилка. Але я обіцяю: будемо боротися. Разом з вами. Не здамося і не відступимо!» – запевнила Голова партії.

День аграрія – особливе свято для України, переконала лідер «Батьківщини». Бо в найтяжчі часи саме села зберегли ті елементи, які формують основу нації та її характер – «наші вишиванки та пісні, казки та мова, наша віра».

«Вся наша культура, вся наша історія, наш дух і воля так чи інакше пов’язані з землею. З боротьбою на ній і за неї. Ми – аграрна цивілізація! Адже саме селу й селянам ми вдячні за те, що збереглися, як народ і держава, не втратили нашої віри, надій і сподівань», – констатувала політик.

Юлія Тимошенко подякувала землеробам за важку, «часто невдячну працю». Лідер «Батьківщини» запевнила, що ні на мить не припинить боротьбу за права українців, за гідне і щасливе життя українського села.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31