Юлія Тимошенко: Протягнутий шахрайським способом закон про розпродаж землі має бути скасований, а винні в цій афері – покарані

Українська земля буде належати людям, а всі, хто був причетний до владної авантюри, – відповідатимуть перед судом.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Під час голосування ми чітко побачили ті команди та фракції, які реально працюють на замовлення глобальних фінансових корпорацій. І ми побачили, що парламентом, на жаль, керують не українці, а глобальні фінансові спекулянти, які вже відчули, що отримали контроль над Україною. Але ми цього так просто не залишимо. Закон про розпродаж землі, який буде підписано президентом, не діятиме – ми докладемо до цього всіх зусиль», – запевнила лідер партії.

Юлія Тимошенко наголосила, що вона спільно з командою «Батьківщини» усіма законними методами буде боротися за те, щоб антинародний земельний закон не набув чинності, а влада, намагаючись догодити іноземним замовникам, не відібрала в людей їхнє головне багатство – землю.

«Фракція «Батьківщина» подала проєкт постанови, яким зупинила підписання президентом закону про землю. Якщо президент його таки підпише – наша команда готова робити подання до Конституційного суду. Ми також подаємо звернення в НАЗК проти всіх, хто був учасником протягування цієї афери. Ніхто не ухилиться від відповідальності. Землю повернемо людям, а причетні до протягування закону відповідатимуть згідно з Кримінальним кодексом», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31