Юлія Тимошенко: Шахрайські схеми під час закупівлі ліків – це частина плану руйнації України

«Батьківщина» наполягає на негайній ревізії закупівлі ліків за державний кошт у 2015-2018 роках, а також на скасуванні законів, які дали можливість шахраям маніпулювати державними коштами при закупівлі ліків для України.

Про це лідер фракції Юлія Тимошенко наголосила під час виступу з парламентської трибуни.

«Ми наполягаємо на тому, щоб негайно провести ревізію за 2015-2018 роки закупівлі ліків за державний кошт. І Рахункова палата також погодилася. Ми також вимагаємо переглянути закони, які без конкурсів дали можливість шахраям маніпулювати мільярдами бюджетних коштів», – заявила  вона.

Ситуацію із шахрайськими схемами під час із закупівлі ліків, як і афери навколо знищення банківської системи України, Юлія Тимошенко вважає частиною плану руйнації нашої держави через зовнішнє управління.

«У розквіт демократії в Україні виглядає абсолютно принизливою передача зовнішнім силам, що представляють світову глобальну олігархію,  частини суверенітету держави, спрямованого на управління процесами и в нашій країні», – наголосила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко нагадала, що державі складно фінансувати медичну галузь на гідному рівні. Саме тому вона профінансована лише на 30% від потреби, додала вона.

«Але навіть ці кошти не використовуються належним чином. Ні ліки, ні гроші  не доходять до реальних потреб українців», – зауважила народний депутат.

Політик процитувала офіційний лист керівника профільного комітету ВРУ Ольги Богомолець: «Починаючи з 2015 року, закупівля через посередників медикаментів за державні гроші відбувається жахливо та злочинно. І українці фактично позбавлені можливості лікуватися».

«Починаючи з 2015 року до 2017-го на закупівлю ліків через передплату було профінансовано 12 млрд грн. Медикаменти не постачалися роками. На цю хвилину, за 2015-2017 роки не поставили  ліків на 6,7 млрд грн. Незважаючи на це, на початку  2018 року було ще майже 6 млрд грн передоплати на закупівлю медикаментів», – обурено наголосила Юлія Тимошенко.

Парламентарій також зазначила, що онкохворі діти та тяжкохворі українці позбавлені лікування, тому що ліки поставляються до України невчасно, а термін їх придатності є частково простроченим.

«Ліки, поставлені  для онкохворих дітей, частково були знищені, адже ними не можна було лікувати дітей. Ця політика є політикою винищення українців!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Цей злочин нікому не зійде з рук! – заява Юлії Тимошенко про підвищення ціни на газ

Цей злочин нікому не зійде з рук! – заява Юлії Тимошенко про підвищення ціни на газ

Юлія Тимошенко наполягає на ухваленні трьох мораторіїв: на підвищення тарифів, приватизацію ГТС та продаж землі

Юлія Тимошенко наполягає на ухваленні трьох мораторіїв: на підвищення тарифів, приватизацію ГТС та продаж землі

Миколаївські «батьківщинівці» підтримали протест проти подвійних тарифів

Миколаївські «батьківщинівці» підтримали протест проти подвійних тарифів

Календар новин
Жовтень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31