Юлія Тимошенко: Система управління державою практично зруйнована

Юлія Тимошенко закликала Голову Верховної Ради Володимира Гройсмана провести загальні збори депутатів-членів коаліції, щоб обговорити формування професійного уряду, здатного навести лад в державі.

Про це лідер «Батьківщини» наголосила сьогодні з трибуни Верховної Ради.

«Я прошу прибрати відстороненість та байдужість і прошу Голову Верховної Ради зібрати загальні збори всіх депутатів коаліції та поставити в порядок денний питання щодо втрати управління державою і повернення до залучення в уряд фахівців, які здатні управляти країною. Треба нарешті навести лад в країні замість бардака, який ви влаштували!» – заявила вона.

Юлія Тимошенко також вважає, на загальних зборах коаліції депутати повинні обговорити питання соціально-економічної стратегії розвитку держави та стан виконання коаліційної угоди.

«Ми підтримуємо всіх депутатів коаліції, які вимагають хоча б один раз з моменту утворення коаліції зібрати загальні збори. Ви ж не маріонетки, ви ж не обслуговуєте чиїсь інтереси і лобістські плани! Зберіться хоча б один раз та поговоріть про те, чи вартий уряд працювати, чи правильна стратегія обрана для держави, чи потребує вона корегування, чи необхідне хоча б виконання коаліційної угоди», – наголосила народний депутат.

Лідер фракції наполягає, що треба негайно припинити «хаос у країні», адже люди вже втомилися від непрофесійної влади та антисоціальних рішень.

«Аграрії блокують траси, вчителі, освітяни, лікарі сьогодні в бюджеті мають заробітної плати всього на шість місяців, малий бізнес взагалі поставлений на межу виживання. Я вже не говорю про те, що в людей стало втричі менше можливостей купувати і витрачати гроші на своє життя!» – обурено сказала Голова «Батьківщини».

Політик також констатувала, що через непрофесійні дії влади практично зруйнована система управління країною.

«Гарна, успішна, сильна країна – це коли вона професійно, інтелектуально чесно керується. Сьогодні ця система управління країною зруйнована і бюджет, який є концентрованою політикою держави, став цьому свідченням», – наголосила Юлія Тимошенко.

Окрім того, лідер «Батьківщини» з жалем зауважила, що «після чергової революції парламент, уряд, Адміністрація президента, влада і люди знову живуть у різних світах, у різних системах життєвого виміру».

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ми разом віримо в Україну, – Юлія Тимошенко подякувала команді та виборцям

Ми разом віримо в Україну, – Юлія Тимошенко подякувала команді та виборцям

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» служитиме Україні та інтересам людей, а питання про склад коаліції – до команди президента

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» служитиме Україні та інтересам людей, а питання про склад коаліції – до команди президента

Миколаївські «батьківщинівці» та представники громадськості міста заявили про перемоги

Миколаївські «батьківщинівці» та представники громадськості міста заявили про перемоги

Календар новин
Липень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31