Юлія Тимошенко: Справа Семочка – черговий доказ фальшивого патріотизму Порошенка

Доведення наявності російського громадянства в родичів першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка – ще одне підтвердження фальшивого, спотвореного «патріотизму» сучасної влади.

Про це Юлія Тимошенко написала на своїй сторінці у Facebook.

«Всупереч клятвенним запевненням влади, що Семочко – патріот, професіонал і одна з найпорядніших людей у цілому світі, зрештою з’ясовується, що найближчі родичі цього діяча таки з російськими паспортами. Тобто – з російським громадянством, набутим в той час, коли твоя країна веде війну з ворогом, з тією самою Росією. Феноменально!» – обурилася вона.

Лідер «Батьківщини» звернула увагу на те, що йдеться не про пересічного чиновника, а про людину, яка безпосередньо причетна до питань вищої державної безпеки України.

«Біда української державної політики в тому, що у нас завжди особиста відданість політичної челяді цінніша за честь та совість. Тому влада захищатиме будь-яку мерзоту, якщо вона вірно служить «родині». Це – основа державної корупції», – прикро констатувала Голова партії.

Чинна влада в особі президента Порошенка, зазначає Юлія Тимошенко, лише на словах несамовито любить Україну, б’є себе в груди, пафосно кланяється на парадах, а насправді – шкодить державі, не поважає її та не дбає про неї.

«Для них держава – це бізнес», – наголосила лідер «Батьківщини».

З огляду на скандал з російським громадянством родини Семочка, Юлія Тимошенко порадила президенту зняти з рекламних бордів будь-які згадки про армію.

«Не ганьбіть Українське Військо! Та й «віру з мовою» теж краще зняти. Хай лишиться тільки оте: «Ми йдемо своїм шляхом». Своїм шляхом і йдіть – шляхом безчестя та ганьби», – підсумувала вона.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко закликала всіх українців вчитися заради майбутнього нашої держави

Юлія Тимошенко закликала всіх українців вчитися заради майбутнього нашої держави

«Батьківщина» одностайно підтримала скасування недоторканності

«Батьківщина» одностайно підтримала скасування недоторканності

Олена Кондратюк стала віцеспікеркою парламенту

Олена Кондратюк стала віцеспікеркою парламенту

Календар новин
Вересень2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30