Юлія Тимошенко: Стратегічне завдання для країни – розкрити повною мірою таланти та здібності дітей

Юлія Тимошенко впевнена, що Україна має чимало талановитих і творчих дітей, які здатні змінити майбутнє країни та спільними зусиллями створити дійсно сильну Україну. І головне завдання для країни нині полягає у тому, щоб всі їх таланти і здібності розкрити повною мірою.

Про це Голова партії «Батьківщина» зазначила після завершення Гала-концерту ХІІ Фестивалю «Назустріч мрії», що відбувся 21 липня у м. Одеса.

«Діти – це стратегічне завдання держави. І слід зробити так, щоб всі їх таланти і здібності були розкриті повною мірою – ось яке завдання стоїть перед нами. І якщо ми відкриємо такий шлях дітям, то Україна стане сильною, її будуть поважати в усьому світі. Адже наші діти такою мірою талановиті, що вони зможуть вивести вперед нашу країну», – сказала вона.

За словами політика, фестивалі за прикладом «Назустріч мрії» є унікальною подією, адже дають можливість «безмежно талановитим дітям, які є сиротами чи живуть в домах-інтернатах, показати, що вони є професіоналами у своїй справі».

«Вони показали, що мають великі крила, на яких готові летіти до своєї мрії. Ми були у захваті, тому що не можна було відрізнити, де на сцені справжні співаки, а де діти, які насправді перебувають на такому ж рівні, як і професійні виконавці. Мені здається, що саме на таких конкурсах діти можуть отримати певний ґрунт під ногами. І сьогодні такі конкурси відкривають дітям дорогу в майбутнє», – сказала вона.

 

Юлія Тимошенко також подякувала всім учасникам фестивалю, організаторам і артистам, які спільно долучились до такої важливої події.

«Це було прекрасне свято, і я хочу подякувати всім виконавцям, дітям, волонтерам, благодійникам і організаторам цього прекрасного свята, які зробили його можливим. Поки у України є такі діти, то нам нічого не страшно – країна буде більш великою і більш успішною», – наголосила лідер партії.

 

Зауважимо, цього року відбувся вже дванадцятий благодійний фестиваль «Назустріч мрії», який здійснюється за підтримки Асоціації міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «CHILD.UA» на чолі із президентом – Євгенією Тимошенко. Мета фестивалю – надихнути дітей, дати їм надію, віру і творчі навички, адже традиційно у фестивалі беруть участь діти соціально незахищених категорій насамперед діти із шкіл-інтернатів, діти із родин переселенців, а також діти із інвалідністю.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – єдина команда, яка розробила цілісну, ефективну, всеохопну програму, щоб підняти Україну на інший рівень життя

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – єдина команда, яка розробила цілісну, ефективну, всеохопну програму, щоб підняти Україну на інший рівень життя

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Дорогі первомайці!

Дорогі первомайці!

Календар новин
Вересень2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30