Юлія Тимошенко: Треба вирвати в уряду рішення, яких потребують українці

Юлія Тимошенко: Треба вирвати в уряду рішення, яких потребують українці | Батькiвщина

Фракція «Батьківщина»  наполягає на  ретельному розслідуванні діяльності колишнього уряду  Арсенія Яценюка, і домагатиметься втілення програми розвитку країни, розробленої Всеукраїнським бізнес-форум, ухвалення законів про деофшоризацію  та наведення порядку у тарифній сфері.

Про це в ефірі програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер» заявила лідер партії Юлія Тимошенко.

«Має бути зроблена повна ревізія всіх фінансових видатків, які робив уряд Яценюка в усіх міністерствах і державних корпораціях. Нам це потрібно, якщо ми шукаємо додаткові доходи в бюджет. Усе, що урядом Яценюка було корупційно вкрадено в держави, потрібно зараз зафіксувати документально і вимагати їх повернення», – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер фракції  розповіла, що «Батьківщина» вже в понеділок ініціюватиме розгляд та ухвалення законопроекту про ТСК і наполягатиме на створенні тимчасової слідчої комісії з розслідування незалежними парламентаріями всіх фінансових потоків уряду Яценюка.

«Нам потрібно створити тимчасову слідчу комісію, куди увійдуть депутати, незалежні від провладних фракцій, які будуть мати фах і бажання розібратися в кожній вкраденій урядом Яценюка копійці з бюджету, з державних корпорацій», – пояснила депутат.

Юлія Тимошенко також зазначила, що «Батьківщина» має намір забезпечити системне втілення в життя першочергових кроків, розроблених разом з бізнес-форумом, і вже внесла в парламент два законопроекти щодо деофшоризації, які були розроблені спільно з ЄБРР.

«Якщо ці два законопроекти про деофшоризацію країни будуть втілені в життя, ми знайдемо сотні мільярдів гривень додаткових надходжень до бюджету», – наголосила Юлія Тимошенко.

Окрім цього, за ініціативою лідера «Батьківщини» у понеділок, о 14:00, у Міністерстві палива та енергетики  відбудеться засідання спільної робочої групи щодо аналізу «безглуздості та беззмістовності необґрунтованих тарифів для людей».

«Буде створена робоча група в понеділок, у тому числі разом з Міністром палива та енергетики, де ми розберемося у кожній копійці, яка покладена у формуванні ціни на газ, тарифів на тепло, і далі підемо по цьому ланцюжку тарифів. Ми цю тему не залишили. Треба вирвати з цього уряду рішення, стратегії та тактики, які потрібні кожному українцю та спрямовані на суттєве збільшення доходів родин», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ми разом віримо в Україну, – Юлія Тимошенко подякувала команді та виборцям

Ми разом віримо в Україну, – Юлія Тимошенко подякувала команді та виборцям

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» служитиме Україні та інтересам людей, а питання про склад коаліції – до команди президента

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» служитиме Україні та інтересам людей, а питання про склад коаліції – до команди президента

Миколаївські «батьківщинівці» та представники громадськості міста заявили про перемоги

Миколаївські «батьківщинівці» та представники громадськості міста заявили про перемоги

Календар новин
Серпень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31