Юлія Тимошенко: Україна стане сильною, треба за неї боротися

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко привітала зі святом Івана Купала мешканців Любеча – одного із найдавніших  міст на Дніпрі. І подякувала їм за те, що вони «роблять історію незалежної України».

Лідер «Батьківщини» побажала, «щоб Господнє благословення було назавжди на їх родинах, дітях, онуках, усьому українському народові, щоб українці з Божим благословенням стали сильними і заможними».

На свято «Відродження Купала в Любечах», яке відбулося 9 липня в суботу, зібралося майже 5 тисяч мешканців селища та його гостей, які брали участь у майстер-класах з народної творчості, відвідали ярмарок.

Юлія Тимошенко, як і інші гості свята, спробувала ткати полотно на старовинному верстаті, ліпила вареники, освоїла нову техніку вишивання, а ще допомагала дівчатам плести вінки, які за традицією на Купала українки спускали на воду в пошуках нареченого.

Люди дуже тепло зустрічали лідера «Батьківщини», дарували квіти, а вона попросила присутніх вірити в перемогу України і не опускати руки, адже всі українці хочуть жити щасливо, гідно працюючи та виховуючи дітей.

Юлія Тимошенко також нагадала присутнім, що 17 липня відбуваються довибори до Верховної Ради України на 7 округах, у тому числі і на 206 окрузі, де балотується кандидат від «Батьківщини» Юрій Власенко і попросила людей зробити правильний вибір, щоб Україна отримала шанс для розвитку, адже в неї великий потенціал.

«З владою важко боротися, адже вона зомбує людей через свої канали телебачення, купляє їх на виборах за гроші та гречку», – констатувала політик.

Лідер фракції переконана, що ситуацію можна виправити завдяки розповсюдженню правди про антисоціальні дії корумпованої влади через «сарафанне радіо».

«Тільки сарафанне радіо допоможе нам з уст в уста передати інформацію про те, хто сьогодні може, а хто не може захистити і поставити на ноги Україну. Треба просто боротися!» – закликала Юлія Тимошенко присутніх.

«За рейтингами ООН Україна посідає 6 місце в світі за рівнем освіти народу. У нас все в руках! Треба, по-перше, щоб Україною правили люди, які серцем і розумом знають, як будувати країну, які чують вас, які служать вам і готові відкласти свої інтереси і разом з вами збудувати Україну, про яку ви мрієте!» – підсумувала вона.

Нагадаємо, у суботу лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко відвідала з робочим візитом Чернігівщину, де зустрілася з мешканцями села Андріївка, селищ Ріпки та Любеч, а також помолилася за мир в Україні в чернігівському Катерининському соборі.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Єдність нам сьогодні потрібна, як ніколи – Юлія Тимошенко привітала українців із Днем Соборності

Єдність нам сьогодні потрібна, як ніколи – Юлія Тимошенко привітала українців із Днем Соборності

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31