Юлія Тимошенко: Україні потрібен новий план встановлення миру

Україні потрібен новий план встановлення миру.

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила в інтерв’ю телеканалу «Інтер», коментуючи участь представників партії в Мюнхенській безпековій конференції.

«Зараз є ключова необхідність розпочати дискусії, а також виробити паралельний новий шлях встановлення миру в Україні. Наша команда і я особисто саме цьому плануємо присвятити всі зустрічі, які ми можемо провести на полях Мюнхенської безпекової конференції», – розповіла вона.

Політик упевнена, що давно вже прийшов час говорити «про введення міжнародних миротворчих сил в Україну на лінію реального кордону між Україною та Росією».

«Міжнародні миротворчі сили допустимі тільки на лінії кордону між Україною та Росією», – зауважила лідер «Батьківщини».

За словами Юлії Тимошенко, вже треба обговорювати «усі деталі введення міжнародної цивільної адміністрації на час повернення миру, українського закону та української влади» на окуповані території Донбасу.

«Це той пакет, який може привести до миру, який дасть можливість повернути людей на території, де вони раніше проживали, а головне – закінчити війну!» – наголосила вона.

Окрім цього, лідер партії розповіла про намірі в рамках Мюнхенської безпекової конференції провести переговори щодо створення глобального фонду відродження Донбасу. Вона упевнена, що це «дасть Україні новий поштовх для розвитку, залучення потужних інвестицій, створення тисяч робочих місць».

Юлія Тимошенко також висловила переконання, що «паралельно з усіма процесами, які  відбуваються у мінському форматі, цей «новий шлях до миру» може принести реальний мир і за це Україні треба боротися».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31