Юлія Тимошенко: Україні потрібен справжній мир, а не його «мінська» імітація

Справжній мир – це не лише припинення воєнних дій, звільнення та відродження окупованих російським агресором районів Донбасу та Криму, це повернення вимушених переселенців, надійні гарантії безпеки України, якими є сильна армія та приєднання до системи колективної оборони НАТО.

Про це заявила Юлія Тимошенко під час віча мешканців Збаража на Тернопільщині.

Лідер «Батьківщини» зазначила, що мінські перемовини лише імітують мирний процес і не можуть завершити війну. Помилкою вона назвала й те, що Крим був виведений за межі переговорів.

«Це означає, що хтось хоче забути про Крим. Хтось хоче зробити так, щоб з плином часу нібито легалізували без документів Крим за країною-окупантом. За нашою спиною відбувається змова», – зауважила політик.

Саме тому, наголосила Юлія Тимошенко, необхідно повернутися до Будапештського меморандуму, який надав Україні гарантії цілісності наших міжнародно визнаних кордонів.

«Ми повернемо Крим у переговорний процес і нікому не дамо забути, легалізувати Крим як нібито не український», – заявила кандидат у Президенти.

Особливий наголос Голова партії зробила на розбудові потужних Збройних Сил: «У сучасному світі, де загострилась боротьба за ресурси, потрібна сильна армія. Вона є умовою існування незалежної держави».

Лідер «Батьківщини» звернула увагу на те, що армія вимагає не лише найкращого озброєння, а й турботи держави про кожного солдата. За ініціативою Воєнного кабінету  Юлії Тимошенко вже розроблений новий контракт, який передбачатиме гідну систему оплати, вирішення питання з житлом, захист родин військовослужбовців, захист родин, які втратили  близьких на фронті.

На обох мітингах на Тернопільщині Тимошенко супроводжували військові. У Козовій представник прикордонних військ Юрій Ганджала сказав: «Ми сьогодні присутні тут для того, щоб сказати, що ми підтримуємо Юлію Тимошенко. Ви – наш президент і Верховний головнокомандувач».

У Збаражі кіборг Василь Кузьмін додав: «Ми – воїни. Ми віримо, що Юлія Тимошенко стане гідним президентом для святої нашої держави».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31