Юлія Тимошенко: Україні потрібна перемога, і вона в нас буде

Крим і Донбас – це Україна назавжди, і вони будуть обов’язково повернені.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час Форуму єднання у Києві.

За її словами, відновлення територіальної цілісності нова влада доб’ється через посилення дипломатичного фронту, розширення переговорів до формату «Будапешт плюс» та створення модерної української армії за стандартами НАТО.

«Міжнародні гарантії мусять бути виконані, інакше міжнародне право у світі буде дискредитоване! Повернення до умов Будапешта і захист України від агресора – це першочергове завдання нового президента», – заявила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко наголосила, що нині Україні потрібен реальний мир, а не його ілюзія. На Донбасі та в Криму живуть справжні українські патріоти, які чекають на звільнення своєї землі від ворога, додала вона: «Цих людей ми ніколи не зрадимо. І обов’язково повернемо Крим та Донбас до складу України».

Опонентам, які штучно нав’язують упередження про те, що жінка не може бути ефективним головнокомандувачем, Голова партії нагадала, що в 6 з 29 країн-членів НАТО міністерства оборони очолюють саме жінки, та відіслала до історії.

«Одним з найбільш ефективних «головнокомандувачів» в історії України була княгиня Ольга – за весь час її правління Київська Русь не втратила жодного міліметру території, а лише приростала новими землями. Маргарет Тетчер, прем’єр-міністр Великобританії, яку я мала честь знати особисто, під час відомої Фолклендської війни у 1982 році, продемонструвала в десять разів більше розсудливості, мудрості та справжньої державної мужності, ніж уся чоловіча когорта англійської політики і міністерство оборони разом узяті», – нагадала Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» пообіцяла, що як жінка на посаді Верховного головнокомандувача точно не робитиме те, що сьогодні робить головнокомандувач-чоловік: не отримуватиме «відкати» від експорту зброї за кордон, не постачатиме армії неякісну техніку за цінами НАТО, не матиме на території країни-агресора власного бізнесу і не платитиме в його бюджет сотні мільйонів доларів податків, за рахунок яких потім проти України ведуть війну.

«Я точно ніколи і за жодних обставин не розглядатиму війну як прибутковий власний бізнес. Все інше, що належить робити справжньому головнокомандувачу, я робитиму! Робитиму з високою відповідальністю, честю і професійністю», – пообіцяла Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Очаківські депутати висловили позицію з приводу мораторію на продаж землі

Очаківські депутати висловили позицію з приводу мораторію на продаж землі

Юлія Тимошенко: Люди протестують, коли не можуть вплинути на рішення влади

Юлія Тимошенко: Люди протестують, коли не можуть вплинути на рішення влади

Юлія Тимошенко: Мир, земля і доля стратегічної власності – це питання, які має вирішувати лише народ України

Юлія Тимошенко: Мир, земля і доля стратегічної власності – це питання, які має вирішувати лише народ України

Календар новин
Жовтень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31