Юлія Тимошенко: Українська земля повинна належати людям, які на ній працюють

Мітинг, скликаний Національним штабом захисту рідної землі, зібрав десятки тисяч українців та об’єднав аграрні організації, профспілки та патріотичні політичні сили.

Активісти під Верховною Радою оголосили свої вимоги: негайно зняти з розгляду парламенту всі закони про розпродаж сільськогосподарської землі, продовжити мораторій, призначити референдум.

Під час виступу на велелюдній акції Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала людей об’єднатися та протистояти розпродажу української землі.

«Влада позбавляє людей шансу вплинути на прийняття земельного закону. Це говорить лише про одне – президентська монобільшість сьогодні не служить українському суспільству, не виконує його волю, не живе і не працює в інтересах людей. Влада зовсім з іншого джерела отримує всі вказівки, всі законопроєкти та рішення, і «слуги народу», як маріонетки, зобов’язані це виконувати», – обурилася Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко наголосила, що президент та парламент повинні дослухатися до основних вимог народу, адже лише люди мають право визначити долю 72% територій, які за Конституцією їм належать.

«Потрібно негайно ухвалити закон про референдум і дати людям право визначати ключові питання щодо долі країни. На референдумі 75% українців збираються проголосувати проти розпродажу землі іноземцям. Тому спочатку референдум, а потім вже закони», – наголосила лідер партії.

Голова «Батьківщини» зазначила, що господарювати на вітчизняних чорноземах мають українці, а не міжнародні латифундисти, чиї інтереси так цинічно нині відстоює чинна влада. Юлія Тимошенко закликала співгромадян об’єднатися та захистити Україну і її майбутнє.

«Не можна допустити, щоб українці стали заручниками чужих інтересів у власній державі. Ми маємо об’єднатися і не дозволити розпродати землю, адже для нас це життя та незалежність. Наша сила врятує нашу землю!» – резюмувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Німеччини

Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Німеччини

«Батьківщина» спирається на прихильників у Миколаївській області

«Батьківщина» спирається на прихильників у Миколаївській області

Вадим Івченко: «Батьківщина» підтримує вимоги Федерації профспілок

Вадим Івченко: «Батьківщина» підтримує вимоги Федерації профспілок

Календар новин
Липень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31