Юлія Тимошенко: Уряд навмисне затягує процес у «тарифній справі»

Кабінет Міністрів навмисне затягує розгляд судової справи за позовом Юлії Тимошенко проти уряду, в якому вона оскаржує постанову про встановлення єдиної ціни на газ.

Про це лідер «Батьківщини» заявила за підсумками сьогоднішнього розгляду її «тарифного» позову проти уряду в Окружному адміністративному суді м.Києва.

«Представники Кабміну, послані Гройсманом, НКРЕКП, інші маріонетки – вони робили все, щоб затягнути процес. Вони подавали необґрунтовані клопотання. Вони всіма нечесними та підкилимними засобами намагалися судовий процес зірвати. Але їм це не вдалося», – зауважила Тимошенко.

Вона повідомила журналістам, що сьогодні суд ухвалив рішення про об’єднання в одне провадження кількох позовних вимог, які стосуються скасування урядової постанови №315 від 27 квітня 2016 року.

суд

За словами Тимошенко, тепер до цієї справи долучиться і громадянське суспільство.

«Наша команда – тепер вже в більш посиленому складі, адже ми будемо представляти позови до уряду спільно з громадянським суспільством і громадянами, які також вважають встановлення Гройсманом ціни на газ незаконною», – зауважила позивач.

Лідер партії запевнила, що «Батьківщина» не припиняє свою боротьбу з «тарифним геноцидом».

«Або цей уряд і цей Президент будуть жити за законами, будуть до людей ставитися справедливо і не забиратимуть їхні природні ресурси, або ми будемо ставити питання про повне перезавантаження влади. Доводити країну до стану колапсу їм ніхто не дозволить», – запевнила Юлія Тимошенко.

Вона також закликала людей, громадські організації об’єднуватися, щоб «не дозволити президенту Порошенку, прем’єру Гройсману та Яценюку знищити Україну та життя українських людей».

Лідер «Батьківщини» вірить, що суд проти уряду буде виграний, оскільки вимоги про скасування постанови Кабміну щодо збільшення вдвічі ціни на газ є законними.

«Якщо ця ціна буде визнана незаконною, вона тоді вже не може бути основою для підвищення тарифів на тепло і не може бути основою для встановлення ціни на газ для населення. Тоді потрібно буде робити повний перерахунок тарифів», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Наступне засідання у справі Юлії Тимошенко проти уряду за рішенням колегії суддів відбудеться 13 жовтня о 9:00.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд м. Київ завершив попереднє провадження щодо позову Юлії Тимошенко проти НРКЕКП і призначив розгляд справи по суті на 30 вересня.

Тексти позовів лідера «Батьківщини» можна переглянути тут:

Оскарження Постанови КМУ №315

Позов до НКРЕКП

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Календар новин
Квітень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30