Юлія Тимошенко: Вибори – єдина можливість зупинити антинародні реформи влади

Вибори – це єдина можливість зупинити антинародні реформи влади.

Про це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила на прес-конференції на Дніпропетровщині, відповідаючи на запитання журналіста щодо пенсійної та медичної реформ влади.

«Це не реформи – це заробляння масштабних грошей на абсолютно збіднілих українцях. Це викачування останньої фінансової крові з українських родин. Ми будемо проти цього фундаментально боротися. Єдиний рецепт, який сьогодні є, – якомога швидше посунути цих заробітчан від влади. Їх треба негайно посувати з усіх посад і якомога швидше робити перевибори на всіх рівнях, щоб дати людям можливість нормально жити», – наголосила вона.

Як пояснила парламентар, пенсійна реформа влади нічого українцям не принесе окрім біди, адже передбачається збільшення страхового пенсійного стажу до 35 років, що автоматично тягне за собою і збільшення віку виходу на пенсію, і скорочення кількості тих, хто може отримувати пенсію.

«Це не пенсійна реформа – це остаточне винищення наших пенсіонерів», – зазначила депутат.

Окрім цього, Юлія Тимошенко зауважила, що так званим підвищенням пенсій влада намагається прикрити відсутність індексації на рівень інфляції та осучаснення пенсій, як того вимагає діюче законодавство.

За словами політика, у разі виконання цих законів, навіть без обіцянок про збільшення пенсій, вони б були втричі  більшими, адже за три роки гривня знецінилася втричі.

«Три роки тому пенсія у доларовому обчисленні була втричі більшою, аніж сьогодні. Влада знецінила гривню, пенсії заморозила, а ціни при цьому зросли втричі. Вона не виконала закон про індексацію пенсій і не проіндексувала їх. Тому пенсій в доларовому обчисленні практично більше ніж у два рази зменшились, порівняно з тим, що було три роки тому. Тепер, не виконуючи закон про індексацію вони хочуть не втричі збільшити пенсії, а кинути якісь копійки людям і назвати це підвищенням унаслідок реформ», – обурено наголосила лідер «Батьківщини».

Так само, наголосила Юлія Тимошенко, три роки не виконувався закон про осучаснення пенсій.

«Це означає, що штучно заморожена пенсія тих, хто раніше вийшов на пенсію, за останні три роки сьогодні вже не може забезпечити навіть нормальний рівень харчування, не кажучи вже про оплату послуг ЖКГ, ліки. Пенсіонери не можуть дозволити собі нічого, не можуть поділити ці копійки між купівлею хліба та оплатою комунальних послуг!» – обурилася вона.

Лідер партії також вважає фейковою реформу уряду Володимира Гройсмана в системі охорони здоров’я, яка зводиться до трьох речей: скорочення щонайменше на 30 % закладів охорони здоров’я, зменшення на 30-40 % працівників системи охорони здоров’я, припинення державного фінансування закладів охорони здоров’я і фактично переходу на платну медицину.

На думку  парламентарія, медична реформа влади – це, по суті, ще одна система ліквідації українського народу.

«Я хотіла би, щоб ми, увесь український народ, стали однодумцями і зрозуміли, що український народ потрапив у велику біду і нам з цієї біди треба рятуватися. Людей , які опинилися у владі, треба звільняти з посад, необхідно робити перевибори і вже більше не помилятися. Тому що часу в нас більше немає – Україна ледве жива, але поставити її на ноги можливо і втрачати надії не треба!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31