Юлія Тимошенко: Відбувається руйнація управління державою

«Батьківщина» одностайно проголосувала проти законопроекту, яким дозволяється призначати Генеральним прокурором людину без юридичної освіти та вносяться зміни до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генеральної прокуратури України.

Як заявила під час розгляду відповідного законопроекту лідер фракції Юлія Тимошенко, це є порушенням міжнародних документів та прав українців.

«Сьогодні не про закон йде мова. Відбувається руйнація засад управління державою Україна, оскільки держава вже не спирається ні на Конституцію, ні на закон, ні на процедури. Якщо країна не спирається на закон та Конституцію, то наступає хаос, безлад і некерованість країною! Крім того, фундаментально порушуються права людей і мені дивно, що робиться це більш брутально, більш руйнівно, ніж робив це режим Януковича!..» – обурилася політик.

Тимошенко наголосила, що «не можна під прізвища і під особи формувати правила і порядки».

За її словами, «зняття вимоги до Генерального прокурора щодо обов’язковості правової освіти порушує ключові документи ООН і Ради Європи».

«Що ви робите з країною? І більше того, не тільки до Генерального прокурора, а ще й до прокурорів знімаються вимоги професійності. Призначайте чесних людей, а не непрофесійних та безпорадних! Ви сьогодні кидаєте країну у вир хаосу!», – з обуренням сказала лідер «Батьківщини».

Вона також зауважила, що запропоновані норми руйнують права людини, оскільки «практично кожна позиція закону суперечить правам людини, які передбачені Конституцією».

«Головне – це заочне судочинство! Заочне судочинство буде застосовано за 32 статтями Кримінального кодексу, включаючи 191 статтю, куди може підпасти будь хто! Це створюється такий механізм репресій в країні, коли людина не буде мати права на захист в суді. Що ви робите?» – запитала Юлія Тимошенко народних депутатів в залі.

Голова фракції також зазначила, що «доцільність не є тим аспектом і фактором, яким треба керуватися при управлінні країною».

«Або Верховна Рада перетворюється у Верховну Раду, або не має чого  цьому парламенту робити як керівному органу!» – підсумувала Юлія Тимошенко

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Майдан – це щеплення від диктатури

Юлія Тимошенко: Майдан – це щеплення від диктатури

Очаківські «батьківщинівці» організували змагання з міні-футболу

Очаківські «батьківщинівці» організували змагання з міні-футболу

Юлія Тимошенко: Підвищення цін на газ потрібно Порошенку, який переписує українські родовища на своє корупційне оточення

Юлія Тимошенко: Підвищення цін на газ потрібно Порошенку, який переписує українські родовища на своє корупційне оточення

Календар новин
Листопад 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30