Юлія Тимошенко вимагає від уряду негайно подати Бюджетну резолюцію

«Батьківщина» підготувала проект спеціальної постанови, яка зобов‘язує уряд подати Бюджетну резолюцію та визначає основні показники майбутнього бюджету.

Лідер фракції ЮліяТимошенко на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів заявила, що уряд порушив всі терміни подання Бюджетної резолюції на наступний рік. Відповідно до Бюджетного кодексу, цей документ мав бути внесений до 1 квітня.

«Сьогодні вже 16 квітня і жодної резолюції не подано. Це свідчить про те, що в управлінні країною панує хаос, беззаконня, що з парламентом не рахуються», – сказала вона.

Лідер «Батьківщини» також зауважила, що в попередні роки неподання вчасно Бюджетної резолюції було б надзвичайною ситуацією.

Юлія Тимошенко повідомила, що «Батьківщина», як і обіцяла, зробила роботу замість уряду. Підготовленим проектом постанови парламент визначає основні параметри стратегії розвитку економіки та реперні показники, які потрібно для цього закласти в бюджет наступного року.

Зокрема, «Батьківщина» від імені парламенту рекомендує уряду закласти у проект бюджетної резолюції детінізацію української економіки, серйозне збільшення видатків на оборону, науку, енергозбереження, підняття аграрного комплексу за рахунок спеціальних фінансових програм, збільшення соціальних доходів людей.

Юлія Тимошенко повідомила, що фракція здійснила декілька спроб зареєструвати цей проект постанови, однак в апараті ВРУ відмовляються реєструвати цей документ.

Лідер фракції звернулась до Голови ВРУ з проханням пояснити, чому в парламенті відмовляються реєструвати постанову з вимогою до уряду подати Бюджетну резолюцію та негайно зареєструвати цей документ.

«Ситуація з Бюджетною резолюцією свідчить про те, що парламент втратив свою вагу та свою конституційну сутність. Парламент не може стати на заваді процесам, які загрожують національній безпеці», – підсумувала вона.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Календар новин
Квітень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30