Юлія Тимошенко вітає однопартійців з 19-річчям «Батьківщини»

Дорогі друзі!

Нашій партії «Батьківщина» сьогодні – 19 років!

Я щиро вітаю всіх партійців, з якими впродовж усього цього часу ми йдемо пліч-о-пліч спільною дорогою.

Ми – згуртована команда однодумців, котра прагне змінити Україну на краще.

«Батьківщина» завжди була незручною для влади, бо рішуче вимагала справедливості, прозорості й порядності. За це нас хотіли видавити з політики, цькували «Беркутом» і кидали до в’язниць. Ми гідно пройшли через репресії, брудні інформаційні кампанії, адміністративний тиск і залякування. Це лише зробило нас сильнішими.

Завдяки своїй непохитності й наполегливій боротьбі за правду, наша команда здобула авторитет серед простих громадян, ми стали партією номер один в Україні. Це підтверджується й незалежними соцопитуваннями, і підсумками всіх хвиль виборів в об’єднаних територіальних громадах по всій Україні.

Наші цінності – незмінні протягом 19 років: демократичний шлях розвитку, духовне й економічне відродження України, соціальна держава й рівність усіх перед законом, європейські права і свободи для громадян. Ми ні на йоту не відступилися від своїх цінностей і робимо все, щоб втілити їх у життя.

Нинішній час ставить перед нашою державою нові виклики. Для того, щоб їх подолати, «Батьківщина» розробила й винесла на всенародне обговорення стратегічну програму «Новий курс України». Її основа – новий суспільний договір, тобто нова Конституція, без якої не може бути цивілізованої й могутньої України.

Довіра людей покладає на нас велику відповідальність. Ми маємо взяти на себе надзвичайно важливе завдання, котре виявилося не до снаги попереднім політикам.

Люди довго чекали, але тепер зрозуміло всім: ніхто, окрім «Батьківщини», не зробить Україну сильною, а українців – щасливими. Заручившись підтримкою українського народу, ми здатні виконати цю місію.

Українці хочуть змін, тому з кожним днем «Батьківщина» стає сильнішою. Наші лави поповнюються новими партійцями, зростає й мужніє молодіжне крило «Батьківщини».

Пишаюся кожним партійцем «Батьківщини». Я довіряю Вам, як самій собі. Попереду в нас ще багато виснажливої праці задля України й українського народу, задля наших батьків і наших дітей. Та я впевнена: нам під силу змінити країну, ми в силах змінити все!

Дорогі мої! Щастя Вам і Вашим родинам, миру й добра!

Настав час перемагати Україні!

Щиро ваша – Юлія Тимошенко

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Календар новин
Квітень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30