Юлія Тимошенко: Влада має негайно навести порядок у державі

Юлія Тимошенко закликала владу негайно навести порядок у державі, а зокрема в медичній галузі та в атомній енергетиці.

Про це лідер фракції «Батьківщини» наголосила під час виступу з парламентської трибуни.

«Абсурд захлеснув країну. Або ми повернемося до наведення порядку в державі і до повернення усіх функцій держави, побачимо людей і почнемо їм служити, або ця влада увійде в історію як могильник української нації!» – наголосила вона.

Медичну псевдореформу та ситуацію з руйнацією галузі атомної енергетики політик вважає яскравою ілюстрацією хаосу в державному управлінні.

За її словами, Верховній Раді треба присвятити окремий час і розібратися, що відбувається з так званою медичною реформою.

Юлія Тимошенко розкритикувала псевдореформу в медичній галузі і вважає ненормальним, коли  сільських лікарів, які не мають комп’ютерів та необхідних навичок роботи в комп’ютерних програмах, змушують самотужки укладати дві тисячі договорів в електронній формі на обслуговування людей.

Окрім цього, вона обурена монопольним становищем теплових електростанцій, які  проводять політику збільшення тарифів на електроенергію, тоді  як атомна галузь енергетики руйнується та недофінансовується.

«Останнім часом монопольні теплові електростанції поставили надзвичайно велику ціну в енергоринок на свою електроенергію. Тим самим вони практично підняли оптові ціни для всієї країни на електроенергію на 9%, а також виштовхали з ринку виробників атомної електроенергії», – заявила лідер «Батьківщини».

Парламентарій обурена тим, що державні атомні електростанції практично залишилися без належного фінансування, а тисячі працівників галузі виходять на акції протесту.

«На очах в уряду, президента, парламенту руйнується ключова галузь України – атомна. Ми вимагаємо негайної реакції від Кабміну та голови країни. Скоро роковини сумних чорнобильських днів і ми знаємо, якими можуть бути наслідки трагедії, коли атомна галузь руйнується свідомо, залишається без грошей і не виконуються необхідні технологічні цикли», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: ГТС треба відокремити від «Нафтогазу», але зберегти у державній власності

Юлія Тимошенко: ГТС треба відокремити від «Нафтогазу», але зберегти у державній власності

Юлія Тимошенко закликала владу розробити новий бюджет

Юлія Тимошенко закликала владу розробити новий бюджет

Юлія Тимошенко: Cпробу протягнути рішення про продаж землі за зачиненими дверима зупинено

Юлія Тимошенко: Cпробу протягнути рішення про продаж землі за зачиненими дверима зупинено

Календар новин
Жовтень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31