Юлія Тимошенко: Влада продовжує надавати преференції кланам

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко обурена тим, що влада не збирається ліквідовувати «офшорні зони», а навпаки збільшує їх.

Про це вона заявила журналістам в кулуарах Верховної Ради після ухвалення провладною більшістю урядового закону №5368 щодо внесення змін до Податкового кодексу.

«Цим законом не ліквідовують офшорні зони, а навпаки – дають нові преференції корпораціям і кланам, які працюють в офшорах», – пояснила вона.

Політик висловила обурення тим, що згідно закону «з місцевих бюджетів вилучили акцизи і зарахували їх в центральний бюджет, щоб зробити на цьому корупційні оборудки». Тим самим, на її думку, влада займається не децентралізацією, а централізацією.

«Коли Гройсман каже, що він батько децентралізації, то треба розуміти це з точністю до навпаки: він – батько централізації. Адже він насправді призвів до знищення сіл, селищ і міст районного підпорядкування», – зазначила політик.

Юлія Тимошенко також наголосила, що цим законом впроваджуються нові преференції для кланів.

Політик розкритикувала уряд, який не обкладає податком прибуток після операцій з цінними паперами та залишає 15% податок для працюючих пенсіонерів.

«Якщо вони працюють з державними цінними паперами, наприклад, купують з дисконтом, а потім продають бюджету за номіналом, – то прибуток, який з’являється в цій схемі, не обкладається податком. Тобто пенсії працюючих пенсіонерів обкладають 15% податком, а себе, любих друзів, вони фактично звільняють від податків», – пояснила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» також констатувала, що цим законом знищена система оподаткування селян.

«Слава Богу, що цей закон проголосований у першому читанні, але він відкриває справжнє обличчя Порошенка, Гройсмана та їх більшості в Верховній Раді. Як можна боротися проти всього цього, якщо в парламенті сидить конгломерат кнопкодавів: Блок Петра Порошенка, «Народний фронт» і залишки Партії регіонів. Вони об’єдналися і сьогодні разом знищують Україну», – констатувала Юлія Тимошенко.

Голова фракції наголосила, що «Батьківщина» не голосувала за цей закон і попередила, що партія поінформує громадськість, органи місцевого самоврядування, селян про те «як відмиваються бюджетні кошти, як започатковується корупція та підтримуються офшорні зони», а також оприлюднить прізвища депутатів, які це підтримують.

«Поки ми їх всіх  не виженемо з влади, повністю не перезавантажимо українську владу і не розпочнемо нормальний, позитивний, ефективний розвиток, не започаткуємо стратегію виходу України з кризи, ми нічого не зможемо змінити», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31