Юлія Тимошенко: Влада в Україні має бути перезавантажена на всіх рівнях

Сьогодні 90% громадян України не довіряють чинній владі, не покладають на неї жодних сподівань і вважають роки її правління після Революції Гідності втраченим часом.

Про це у прямому ефірі телеканалу «NewsOne» заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Одним зі шляхів виходу із надскладної ситуації в країні вона вбачає перезавантаження влади на всіх рівнях через проведення чесних виборів конституційним шляхом.

За її словами, революція, на яку зараз хочуть підняти народ деякі політичні сили, не на часі, оскільки нею можуть скористатися окупанти і це може трагічно закінчитися для країни.

«На жаль, нам треба набратися терпіння та готуватися до президентських та парламентських виборів, які мають відбутися чесно, без фальсифікацій по-порошенківськи», – заявила лідер «Батьківщини».

На переконання парламентарія, вибори в територіальних об‘єднаних громадах дозволять перезавантажити владу на місцевому рівні.

Юлія Тимошенко розповіла, що сьогодні під час прес-конференції у Києві провідні політологи проаналізували дані ЦВК і заявили про беззаперечне  лідерство «Батьківщини» за результатами 4 хвиль виборів до ОТГ, які охопили майже 3 млн виборців:«Це і є реальні рейтинги підтримки політичних сил в країні».

«Не вірте будь-якій іншій соціології, яку вам нав‘язуватиме Адміністрація Президента через своїх кишенькових соціологів. Справжньою соціологією та репетицією президентських та парламентських виборів є результати 4 хвиль виборів. Кожна третя людина в Україні сьогодні підтримує партію «Батьківщина» і я дякую людям за підтримку», – наголосила Юлія Тимошенко.

Водночас вона зазначила про масштабні фальсифікації та брудні технології, які влада застосовувала і продовжує застосовувати на виборах в ОТГ.

Зокрема, за словам лідера партії,  вчора Таїровська селищна виборча комісія відмовила в реєстрації кандидатом на посаду голови ОТГ керівнику районної партійної організації «Батьківщини» Хасану Хасаєву, якого підтримує 91% людей у громаді, позбавивши його громадянства.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Возвращаются все? Гость дня: Вадим Пидберезняк возглавил Николаевскую парторганизацию “Батькивщины”

Возвращаются все? Гость дня: Вадим Пидберезняк возглавил Николаевскую парторганизацию “Батькивщины”

Юлія Тимошенко привітала аграріїв з професійним святом: Не здамося і не відступимо!

Юлія Тимошенко привітала аграріїв з професійним святом: Не здамося і не відступимо!

Анонс! Прес-конференція Юлії Тимошенко

Анонс! Прес-конференція Юлії Тимошенко

Календар новин
Листопад 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30