Юлія Тимошенко: Влада й надалі готує продаж української землі іноземцям

Президентська монобільшість веде подвійну гру, не враховує думку народу й поспіхом ухвалює законопроєкти, які дозволять іноземцям скуповувати українські землі.

Про це лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Вона наголосила, що йдеться не лише про закон, ухвалений в середу, де чорним по білому записана можливість купівлі землі корпораціями із закордонним капіталом.

«У четвер монобільшість своїми голосами змінила й Земельний кодекс, прибравши з нього заборону продажу землі іноземцям. Крім того, було скасовано термін «особливо цінні землі», до яких відносяться родючі чорноземи, заповідні зони, ліси, водойми та історично-культурні земельні цінності. Таке рішення скасовує заборону на обробку та забудову таких територій», – зауважила політик.

Крім того, на думку лідера «Батьківщини», ухвалені  президентською більшістю законопроєкти свідомо ставлять українських фермерів у неконкурентні умови з аграрними монополіями.

«Тепер усі землі, які є в оренді у фермерів, у малих та середніх сільгоспвиробників, виводять на електронні аукціони. Більшість українських фермерів – прості селяни. А влада хоче, аби вони змагалися з глобальними міжнародними корпораціями та відстоювали свої землі в інтернеті. Таким рішеннями уряд позбавляє нинішнє та прийдешнє покоління землі та хоче зробити нас наймитами у власній державі. Не можна дозволити цього!» – резюмувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

«Батьківщина» зареєструвала законопроєкт, що обмежує зарплати чиновників

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31