Юлія Тимошенко: Воєнний стан – це крок до миру

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Президента України виконати конституційний обов’язок і підписати указ про оголошення воєнного стану на окупованих територіях на Донбасі.

Про це вона наголосила сьогодні під час свого виступу з парламентської трибуни.

«Треба  припинити, наче мантри, вимовляти АТО. Це не АТО! Це – війна! Треба нарешті припинити все це шахрайство і виконати 106 статтю Конституції та ввести воєнний стан в Донецькій та Луганській областях. І це перший крок до миру, оскільки це захист наших громадян, які мешкають на окупованих територіях. Це захист нашої території! Це захист наших військових, яких сьогодні звинувачують в мародерстві тоді, як вони виконують свої обов’язки і захищають державу», – наголосила лідер «Батьківщини».

Вона переконана, що треба «визнати окуповані території – окупованими, а не називати їх «ефективно контрольованими  територіями України з боку Російської Федерації».

Юлія Тимошенко звернула увагу присутніх на те, що зараз «відбувається нова ескалація військового конфлікту – війни Росії проти України», а також на активізацію РФ на пропагандистському фронті з метою формування в світі думки, що в нашій державі начебто відбувається громадянська війна.

За її словами, під час спілкування депутатів «Батьківщини» з американським істеблішментом стало зрозуміло, що «частина високопосадовців США впевнені, що в Україні відбувається громадянська війна, і вони не вірять, що Росія веде війну проти України».

Лідер партії наголосила на тому, що треба невідкладно докорінно змінити ставлення до подій на Сході України.

«Припиніть цей обман, і світ зрозуміє, що ми дійсно оцінили ці події як війну і почали захищатися! Нам потрібно звернутися до президента, щоб він вніс указ про оголошення воєнного стану. Нам треба ухвалити закон про окуповані території, і нам треба зупинити той економічний і соціальний розвал, який відбувається в Україні», – закликала Юлія Тимошенко.

Окрім цього, політик зазначила, що «Батьківщина» ініціюватиме  відставку Володимира Гройсмана та його уряду: «Досить знущатися над країною і досить ставити народ на межу виживання».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ми разом віримо в Україну, – Юлія Тимошенко подякувала команді та виборцям

Ми разом віримо в Україну, – Юлія Тимошенко подякувала команді та виборцям

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» служитиме Україні та інтересам людей, а питання про склад коаліції – до команди президента

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» служитиме Україні та інтересам людей, а питання про склад коаліції – до команди президента

Миколаївські «батьківщинівці» та представники громадськості міста заявили про перемоги

Миколаївські «батьківщинівці» та представники громадськості міста заявили про перемоги

Календар новин
Серпень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31